Rīga, 24.marts, LETA. Starptautiskais farmācijas un biotehnoloģiju uzņēmums "Roche" drīzumā Rīgā plāno atvērt uzņēmuma "Roche Services & Solutions" biroju, aģentūru LETA informē kompānijā.
Plānots, ka tuvāko četru līdz piecu gadu laikā tajā tiks nodarbināti 200 augsti kvalificēti speciālisti tādās jomās kā digitālais mārketings, regulatīvie pakalpojumi, "Agile" koučings, projektu vadība, kā arī finanses.
Kompānijā min, ka iemesls jaunās atrašanās vietas izveidei Rīgā ir lielais pieprasījums pēc talantiem dažādās kompetences jomās.
"Roche Services & Solutions" ir "Roche" globālā biznesa pakalpojumu organizācija, kuras galvenās mītnes vietas atrodas Budapeštā (Ungārija), Sanhosē (Kostarika) un Kualalumpurā (Malaizija), piedāvājot pakalpojumus partneriem vairāk nekā 150 valstīs. Rīgas birojs būs daļa no "Roche Services & Solutions" organizācijas, kas strādā Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka SIA "Roche Latvija" 2021.gadā strādāja ar 56,974 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19,6% vairāk nekā gadu iepriekš, kamēr kompānijas peļņa saruka par 9,8% - līdz 2,392 miljoniem eiro.
"Roche Latvija" reģistrēts 2005.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1 684 400 eiro. Kompānijas īpašnieki ir Šveicē reģistrētie uzņēmumi "Roche Holding AG" (83,12%) un "Roche Finanz AG" (16,88%).
Rīgā atvērs "Roche Services & Solutions" biroju
LETA 24.03.2023
"Douglas Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 11,3%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Parfimērijas un kosmētikas tirgotājs SIA "Douglas Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. oktobra līdz 2025. gada 30. septembrim, strādāja ar 41,312 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,3% vairāk nekā gadu
...
Zvejniecības uzņēmuma "Baltreids" apgrozījums pērn pieaudzis par 18,5%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Zvejniecības uzņēmuma SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 48,321 miljons eiro, kas ir par 18,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,1 reizi - līdz 15,122 miljoniem eiro, liecina informācija "F
...
Apsūdzētie teiks pēdējo vārdu "Rīgas kartes" krimināllietā
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Šodien apsūdzētajiem plānots dot pēdējo vārdu tā dēvētajā "Rīgas kartes" krimināllietā, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas apgabaltiesā.
Krimināllietā par iespējamu naudas izkrāpšanu un atmazgāšanu apsūdzēti bijušie pašvaldības u
...