Rīga, 10.janv., LETA. Valsts ieņēmumu dienests (VID) laikrakstu izdevējam SIA "Mediju nams" piemērojis nodrošinājumu, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Uzņēmumam piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, kā arī grozīšanai Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā.
Nodrošinājums piemērots pirmdien, 9.janvārī.
Pēc VID datiem, "Mediju namam" šogad 6.janvārī bija nodokļu parāds 78 057 eiro apmērā.
Kompānijā aģentūrai LETA norādīja, ka "Mediju nams" otrdien bija pilnā apmērā veicis nodokļu samaksu un saistības pret valsti ir izpildītas.
Kompānijas "Mediju nams" vienīgā īpašniece ir SIA "MN Mediji", kura kopš 2022.gada jūnija pieder AS "Neatkarīgā", bet tās patiesā labuma guvēja kā akcionārs ir Ilze Bērziņa, liecina "Firmas.lv" informācija.
Taču 2022.gada beigās "Mediju nama" ģenerāldirektore Daina Ločmele informēja, ka izdevniecību ir iegādājusies zīmola "Dzintars" pārvaldošās kompānijas SIA "H.A.Brieger" līdzīpašniece un vadītāja Anastasija Udalova. Darījuma nosacījumi ir komercnoslēpums un netiek izpausti.
"Mūsu mērķis ir nostiprināt "Nra.lv" lomu Latvijas vadošo sociāli ekonomisko dienaskārtību veidojošo mediju lokā un primāri konkurēt ar "Delfi" un "LSM"," pauda Udalova.
Kompānija "Mediju nams" reģistrēta 2002.gadā, un tās pamatkapitāls ir 12 948 128 eiro. Uzņēmuma apgrozījums 2021.gadā bija 739 653 eiro, bet zaudējumi sasniedza 635 250 eiro.
VID laikrakstu izdevējam "Mediju nams" piemērojis nodrošinājumu
LETA 10.01.2023
Plānota darba grupas sēde par koncertzāles "Gors" nākotni
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Pirmdien plānota darba grupas sēde par koncertzāles "Gors" nākotni, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.
Piektdien bija paredzēta otrā darba grupas sēde, taču Rēzeknes pašvaldība to pārcelta uz pirmdienu.
Kā aģentūrai LETA k
...
Blīdenes kultūras namā notiks sabiedriskā apspriešana par vēja parku "Purmaļi"
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Šodien plkst. 18 Blīdenes kultūras namā notiks sabiedriskā apspriešana par vēja parku "Purmaļi", aģentūru LETA informēja Saldus novada pašvaldībā.
Vēja parku "Purmaļi" plānots būvēt Blīdenes un Zvārdes pagastos, uzstādot ne va
...
KP atļāvusi "Clean R" iegādāties reģionālo atkritumu apsaimniekotāju "Ķilupe"
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Konkurences padome (KP) atļāvusi vides apsaimniekošanas uzņēmumam SIA "Clean R" iegūt vienpersonisku izšķirošu ietekmi pār reģionālo atkritumu apsaimniekotāju SIA "Ķilupe", aģentūru LETA informēja KP.
Padome secinājusi, ka apv
...