Rīga, 2.janv., LETA. Automašīnu "Mercedes-Benz" un "Daimler Truck" oficiālais pārstāvis Latvijā SIA "Domenikss" mainījis nosaukumu uz SIA "Veho", liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Nosaukuma maiņa Uzņēmumu reģistrā iegrāmatota piektdien, 30.decembrī.
Līdztekus mainīta arī uzņēmuma tīmekļvietne, kas turpmāk būs "veho.lv".
Jau ziņots, ka 2021.gada beigās "Domeniksu" iegādājās SIA "Veho Latvija", notika dalībnieku maiņa un uzņēmums tika iekļauts "Veho" grupā, kas ir auto izplatītājs Somijā, Zviedrijā, Igaunijā un Lietuvā.
Tāpat vēstīts, ka "Veho" apgrozījums 2021.gadā bija 49,774 miljoni eiro, kas ir par 31,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās vairākas reizes un bija 105 152 eiro. Kompānijas 2022.gada finanšu dati vēl nav publiskoti.
Kompānija reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,685 miljoni eiro. Uzņēmums pilnībā pieder "Veho Latvija".
Automašīnu tirgotājs "Domenikss" mainījis nosaukumu uz "Veho"
LETA 02.01.2023
Sākas izsole par tiesībām ieguldīt "VTU Valmiera" pamatkapitālā
LETA 12.08.2026
Rīga, 12. aug., LETA. Šodien plkst. 13 sākas izsole par tiesībām ieguldīt "VTU Valmiera" pamatkapitālā, liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.
Izsole ilgs līdz 11. septembra plkst. 13. Izsolei pretendenti var reģistrēties no plkst. 13 līdz 1. sep
...
Melleņu audzētāji: Raža atsevišķās saimniecībās šogad sarukusi līdz pat 80% salīdzinājumā ar plānoto
LETA 12.08.2026
Rīga, 12. aug., LETA. Šogad melleņu raža Latvijā atsevišķās saimniecībās varētu būt pat par 80% mazāka, nekā plānots, jo ziemas sals nodarījis būtiskus postījumus krūmiem, lai gan citās saimniecībās raža saglabājusies pērnā gada līmenī, aģentūrai LET
...
Par Daugavpils Vienības tilta pārbūves veicēju izvēlēta "Viadukta" un "Baltijas būves" apvienība "VBB"
LETA 12.08.2026
Rīga, 12. aug., LETA. Par Daugavpils Vienības tilta pārbūves veicēju izvēlēta personu apvienība "VBB", kurā ietilps SIA "Viadukts" un SIA "Baltijas būve", liecina informācija Elektronisko iepirkumu sistēmā.
Pašvaldības iepirkumā par tilta pārbūvi pā
...