Rīga, 28.okt., LETA. "Luminor Bank" piešķīrusi 650 000 eiro aizdevumu žogu ražošanas uzņēmumam SIA "Žogu fabrika", aģentūrai LETA pavēstīja bankas pārstāvji.
Bankā informē, ka lielākā daļa aizdevuma paredzēta kredītlīnijas palielināšanai, bet 150 000 eiro ir līzinga aizdevums jaunu iekārtu iegādei.
"Pirms pieciem gadiem ar "Luminor Bank" atbalstu iegādājāmies jaunas iekārtas ražošanas procesa uzlabošanai, lai atteiktos no ārpakalpojumiem, samazinātu ražošanas izmaksas un palielinātu apjomus. Tagad uzņēmumam priekšā jauns attīstības posms - esam pasūtījuši robotizētas iekārtas, lai palielinātu ražošanas ātrumu un vēl par 15% samazinātu ražošanas izmaksas," norāda "Žogu fabrikas" īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Gorņevs.
Viņš arī min, ka jaunā ražošanas līnija būtiski palielinās ražošanas jaudu, proti, tā spēs saražot 10 žogu vārtu stundā, kamēr šobrīd tiek ražoti 10 vārtu dienā.
Paredzēts, ka jaunās iekārtas un piešķirtās kredītlīnijas palielinājums ziemā ļaus saražot daudz lielākus krājumus.
Kompānija "Žogu fabrika" reģistrēta 2009.gadā, un tās pamatkapitāls ir 475 326 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. 2021.gadā "Žogu fabrikas" apgrozījums bija 7,485 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa bija 190 529 eiro.
Uzņēmums nodarbojas ar pīto žogu, paneļu žogu, lauksaimniecības žogu, kā arī dzeloņstiepļu, paaugstinātas drošības dzeloņstiepļu, vārtu un stabu izgatavošanu paneļu žogiem. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Gorņevs.
"Luminor Bank" piešķīrusi 650 000 eiro aizdevumu "Žogu fabrikai"
LETA 28.10.2022
Darbu atsāks aprīlī ugunsgrēkā cietušais "The Sinners" bārs
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Šodien darbu atsāks "The Sinners" bārs, kas 24. aprīlī cieta ugunsgrēkā, aģentūrai LETA pavēstīja bāra pārstāvji.
Bāra pārstāvji plašākus komentārus par investīcijām bāra atjaunošanai aģentūrai LETA patlaban nesniedza.
Plānots,
...
IT uzņēmuma "Zabbix" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 10,8%
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma SIA "Zabbix" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 25,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa samazinājās 2,7 reizes un bija 4,186 miljoni
...
Opozīcija prasa Siguldas novada domi vērtēt Lēdurgā plānoto biometāna ražotni
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Siguldas novada domei būtu jāvērtē Lēdurgā plānotā biometāna ražotne, uzklausot arī iedzīvotāju viedokli, aģentūru LETA informēja domes opozīcijā esošā Siguldas novada partija.
Deputāti norāda, ka pēdējā laikā saņem jautājumus n
...