Rīga, 25.okt., LETA. Parādu piedzinēja "Creditreform Latvijā" apgrozījums pērn palielinājās par 21,6% - līdz 8,41 miljonam eiro, savukārt peļņa pieauga 15,1 reizi - līdz 2,882 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Creditreform Latvija" turpināja sniegt saviem klientiem kredītinformācijas un parādu atgūšanas pakalpojumus. Ar Covid-19 saistītā ārkārtas situācija būtiski sarežģījusi uzņēmuma darbību, jo pandēmijas radītā stagnācija skāra daudzas biznesa nozares, starp kurām bija "Creditreform Latvija" klienti.
Vadības ziņojumā teikts, ka darbības sašaurināšana vai pārtraukšana, lojalitāte pret parādniekiem un ieviestās taupības programmas samazināja pieprasījumu pēc kredītmenedžmenta pakalpojumiem. Samazinājies arī pakalpojumu pieprasījums no ārvalstu klientiem.
Covid-19 un normatīvo aktu izmaiņu ietekmē būtiski samazinātas investīcijas parādu portfeļos, kas varētu ietekmēt ieņēmumu apjomu un struktūru nākotnē, teikts vadības ziņojumā.
Tāpat vadības ziņojumā norādīts, ka papildu investīcijas veiktas informācijas drošības uzlabošanā, kas saistītas ar attālinātā darba modeļa ieviešanu, kā arī Vispārējās datu aizsardzības regulas (GDPR) un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma (NILLTFN) kontroles sistēmu uzlabošanu.
"Creditreform Latvijā" 2020.gadā strādāja ar 6,918 miljonu eiro apgrozījumu un peļņu 190 335 eiro apmērā.
"Creditreform Latvijā" izveidota 1995.gadā. Uzņēmums ir saņēmis Patērētāju tiesību aizsardzības centra licenci parāda atgūšanas pakalpojuma sniegšanai. Kompānijas lielākais īpašnieks ir Luksemburgas uzņēmums "B2Kapital Holding" (99,5%).
"Creditreform Latvijā" apgrozījums pērn audzis par 21,6%
LETA 25.10.2022
Darbu atsāks aprīlī ugunsgrēkā cietušais "The Sinners" bārs
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Šodien darbu atsāks "The Sinners" bārs, kas 24. aprīlī cieta ugunsgrēkā, aģentūrai LETA pavēstīja bāra pārstāvji.
Bāra pārstāvji plašākus komentārus par investīcijām bāra atjaunošanai aģentūrai LETA patlaban nesniedza.
Plānots,
...
IT uzņēmuma "Zabbix" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 10,8%
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma SIA "Zabbix" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 25,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa samazinājās 2,7 reizes un bija 4,186 miljoni
...
Opozīcija prasa Siguldas novada domi vērtēt Lēdurgā plānoto biometāna ražotni
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Siguldas novada domei būtu jāvērtē Lēdurgā plānotā biometāna ražotne, uzklausot arī iedzīvotāju viedokli, aģentūru LETA informēja domes opozīcijā esošā Siguldas novada partija.
Deputāti norāda, ka pēdējā laikā saņem jautājumus n
...