Rīga, 11.okt., LETA. Internetveikala "220.lv" pārvaldītājs SIA "Pigu Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.aprīļa līdz 2022.gada 31.martam, strādāja ar 40,742 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 24,7% un bija 817 307 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka peļņas samazinājums saistīts ar pārdošanas izmaksu pieaugumu, tostarp papildu izdevumiem, kas saistīti ar jaunā veikala atvēršanu Liepājā, strādājošo skaita pieaugumu un tādējādi arī darba algas fonda pieaugumu, kā arī papildu izdevumiem, kas saistīti ar darbības nodrošināšanu Covid-19 pandēmijas ierobežojumu laikā.
Komentējot energoresursu sadārdzinājumu, vadības ziņojumā minēts, ka energoresursu cenu kāpums un straujā inflācija nākotnē varētu negatīvi ietekmēt iedzīvotāju pirktspēju, kas savukārt varētu ietekmēt pārdošanas apmērus.
Kompānijā turpmāk plāno paplašināt piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu un optimizēt izmaksu struktūru.
Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.aprīļa līdz 2021.gada 31.martam, "Pigu Latvia" strādāja ar 34,224 miljonu eiro apgrozījumu un 1,086 miljonu eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 2005.gada novembrī, un tā pamatkapitāls ir 3,736 miljoni eiro. "Pigu Latvia" pieder Lietuvas "Pigu".
"Pigu Latvia" ir daļa no starptautiskā e-komercijas uzņēmuma "Pigu Hobby Hall Group" ("PHH Group"). "PHH Group" tika izveidota, kad "Pigu Group" apvienojās ar Somijas "Hobby Hall". "PHH Group" pārvalda e-veikalus un tirdzniecības platformas Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Uzņēmuma grupā ir "220.lv", "Pigu.lt", "Kaup24.ee", "Hansapost.ee" un "Hobbyhall.fi".
Internetveikala "220.lv" pārvaldītāja apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 19%
LETA 11.10.2022
Darbu atsāks aprīlī ugunsgrēkā cietušais "The Sinners" bārs
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Šodien darbu atsāks "The Sinners" bārs, kas 24. aprīlī cieta ugunsgrēkā, aģentūrai LETA pavēstīja bāra pārstāvji.
Bāra pārstāvji plašākus komentārus par investīcijām bāra atjaunošanai aģentūrai LETA patlaban nesniedza.
Plānots,
...
IT uzņēmuma "Zabbix" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 10,8%
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma SIA "Zabbix" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 25,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa samazinājās 2,7 reizes un bija 4,186 miljoni
...
Opozīcija prasa Siguldas novada domi vērtēt Lēdurgā plānoto biometāna ražotni
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Siguldas novada domei būtu jāvērtē Lēdurgā plānotā biometāna ražotne, uzklausot arī iedzīvotāju viedokli, aģentūru LETA informēja domes opozīcijā esošā Siguldas novada partija.
Deputāti norāda, ka pēdējā laikā saņem jautājumus n
...