Rīga, 10.okt., LETA. SIA "Dobeles enerģija" no pirmdienas, 10.oktobra, siltuma tarifu plāno palielināt par 76,2%, liecina uzņēmuma pieteiktais tarifu projekts.
SIA "Dobeles enerģija" Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegusi jaunu siltumenerģijas apgādes tarifu projektu.
Piedāvājums paredz par 76,2% celt apgādes gala tarifu, to kāpinot no 96,56 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) līdz 170,17 eiro par MWh.
Tarifa ietvaros siltumenerģijas ražošanas tarifs pieaugs par 88,4% - no 76,28 eiro līdz 143,69 eiro par MWh, bet siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs - par 35,9% (no 17,28 līdz 23,48 eiro par MWh).
Spēkā esošā tarifa izmaiņas tiek pamatotas ar tarifā iekļautā kurināmā - dabasgāzes - izmaksu un iepirktās siltumenerģijas izmaksu pieaugumu.
Kā liecina "Firmas.lv" dati, "Dobeles enerģija" pilnībā pieder pašvaldībai, un 2021.gadā uzņēmums strādājis ar aptuveni 2 miljonu eiro apgrozījumu un 350 000 eiro peļņu.
Dobelē par 76% plāno palielināt siltuma tarifu
LETA 10.10.2022
Par "Zemgales veselības centra" vadītāju izvēlēts kādreizējais pagaidu valdes priekšsēdētājs
LETA 28.01.2026
Rīga, 28. janv., LETA. Par Jelgavas novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Zemgales veselības centrs" valdes priekšsēdētāju konkursā izvēlēts Kārls Smilga, kurš pildīja arī pagaidu valdes priekšsēdētāja pienākumus, aģentūru LETA informēja pašvald
...
"InCity Capital" un "Merito Partners" ieguldīs 4,5 miljonus eiro dzīvojamā projekta "Skanstehof" būvniecībā
LETA 28.01.2026
Rīga, 28. janv., LETA. Nekustamo īpašumu attīstītājs "InCity Capital" kopā ar attīstītāja finanšu partneri "Merito Partners" ieguldīs 4,5 miljonus eiro dzīvojamā projekta "Skanstehof" būvniecībā Rīgā, aģentūru LETA informēja attīstītājā.
Tostarp "In
...
"Aptieka LR" īpašnieci apsūdz par vairāk nekā 700 000 eiro izkrāpšanu no valsts
LETA 28.01.2026
Rīga, 28. janv., LETA. Prokuratūra ir nosūtījusi Rīgas pilsētas tiesai krimināllietu, kurā uzņēmuma "Aptieka LR" īpašniece un valdes locekle Lāsma Reide apsūdzēta par vairāk nekā 700 000 eiro izkrāpšanu no valsts, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā
...