Rīga, 6.okt., LETA. AS "Kesko Senukai Latvia" investējusi 1,2 miljonus eiro noliktavas izveidē Rumbulas loģistikas parkā, aģentūru LETA informēja kompānijas pārstāvji.
Jaunās noliktavas platība ir 14 200 kvadrātmetru, bet kopējā noliktavas jauda ir 13 000 palešu vietu ar iespēju to palielināt nākotnē. Projekts īstenots nepilna gada laikā.
Uzņēmumā skaidro, ka jaunā noliktava ļaus "Kesko Senukai Latvia" palielināt piegāžu centralizācijas apmērus, samazinot piegāžu slodzi veikalos un citās uzņēmuma noliktavās. Tā apkalpos arī e-tirdzniecību un vairumtirgotājus Latvijā.
Darbus veica attīstītājs SIA "Sirin Development".
"Kesko Senukai Latvia" krājumu un loģistikas vadītājs Aldis Paegle atzīmē, ka līdz ar mūsdienīgiem noliktavu un transporta loģistikas risinājumiem piegādātāju centralizācija sniegs papildu iespējas paplašināt uzņēmuma preču klāstu, vienlaikus samazinot preču piegādes izmaksas.
2020.gadā "Kesko Senukai Latvia" strādāja ar 135,502 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,2% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 857 328 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem 2019.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija. Informācija par finanšu rādītājiem 2021.gadā vēl nav pieejama.
"Kesko Senukai Latvia" iekļauts "Kesko" grupā, kas Baltijas jūras reģionā aptver vairāk nekā 2000 veikalu. "Kesko" koncernā ietilpst tādi uzņēmumi kā "Senuku prekybos centras", SIA "Konekesko Latvija", SIA "Daugavkrasts M", SIA "Kesko Real Estate Latvia", SIA "K Prof", SIA "K-rauta", SIA "Mežciems Real Estates", SIA "Polo LS", SIA "TP Real Estate", "Konekesko", "VV-Auto Group", "Konkekesko Lietuva", "Konekesko Eesti", SIA "Baltic RED", Lietuvas "Mokilizingas".
"Kesko Senukai Latvia" investējusi 1,2 miljonus eiro noliktavas izveidē Rumbulas loģistikas parkā
LETA 06.10.2022
Par "Zemgales veselības centra" vadītāju izvēlēts kādreizējais pagaidu valdes priekšsēdētājs
LETA 28.01.2026
Rīga, 28. janv., LETA. Par Jelgavas novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Zemgales veselības centrs" valdes priekšsēdētāju konkursā izvēlēts Kārls Smilga, kurš pildīja arī pagaidu valdes priekšsēdētāja pienākumus, aģentūru LETA informēja pašvald
...
"InCity Capital" un "Merito Partners" ieguldīs 4,5 miljonus eiro dzīvojamā projekta "Skanstehof" būvniecībā
LETA 28.01.2026
Rīga, 28. janv., LETA. Nekustamo īpašumu attīstītājs "InCity Capital" kopā ar attīstītāja finanšu partneri "Merito Partners" ieguldīs 4,5 miljonus eiro dzīvojamā projekta "Skanstehof" būvniecībā Rīgā, aģentūru LETA informēja attīstītājā.
Tostarp "In
...
"Aptieka LR" īpašnieci apsūdz par vairāk nekā 700 000 eiro izkrāpšanu no valsts
LETA 28.01.2026
Rīga, 28. janv., LETA. Prokuratūra ir nosūtījusi Rīgas pilsētas tiesai krimināllietu, kurā uzņēmuma "Aptieka LR" īpašniece un valdes locekle Lāsma Reide apsūdzēta par vairāk nekā 700 000 eiro izkrāpšanu no valsts, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā
...