Rīga, 28.sept., LETA. SIA "EcoHeat Latvia" Salacgrīvā un Liepupes ciemā no novembra plāno vēl būtiski paaugstināt apkures cenu, liecina precizētie tarifu projekti, kas publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Liepupes ciemā no 1.novembra spēkā esošo apkures tarifu plānots paaugstināt vēl par 46,29%, tādējādi tas sasniegtu 154,29 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).
Salacgrīvā no 1.novembra spēkā esošo apkures tarifu plānots paaugstināt vēl par 66,85%, tādējādi tas sasniegtu 125,39 eiro par MWh bez PVN.
Spēkā esošā tarifa izmaiņas uzņēmums pamato ar šķeldas cenu pieaugumu.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "EcoHeat Latvia" apgrozījums pērn sasniedza 0,78 miljonus eiro. Uzņēmums strādāja ar 2183 eiro zaudējumiem. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2840 eiro un tas pieder SIA "Steel Pro Energy Holdings".
https://infogram.com/siltumenergijas-tarifi-latvija-1hd12yxlvxq5x6k?live
Salacgrīvā un Liepupes ciemā no novembra plāno vēl būtiski paaugstināt apkures cenu
LETA 28.09.2022
Konstrukciju sliktā tehniskā stāvokļa dēļ Bauskas slimnīcā uz laiku slēdz Terapijas un aprūpes nodaļu
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Bauskas slimnīcas labā spārna otrā stāva pārseguma konstrukcijas ir sliktā tehniskā stāvoklī, tāpēc drošības nolūkos slimnīcā uz laiku slēgta Terapijas un aprūpes nodaļa, aģentūru LETA informēja slimnīcā.
Pirmdien, 22. decembrī
...
Veikala "LaTS" izveidē Hospitāļu ielā investē aptuveni 50 000 eiro
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Veikala "LaTS" izveidē Rīgā, Hospitāļu ielā, investēti aptuveni 50 000 eiro, aģentūru LETA informēja "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība".
"LaTS" veikalu tīkla komercdirektore Kitija Didžus norāda, ka jaunā ve
...
Izmeklēšanas nepilnību dēļ būvnieku karteļa lietu atgriež izskatīšanai apgabaltiesā
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Augstākā tiesa (AT) ir atcēlusi Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru bija noraidīti būvniecības komercsabiedrību pieteikumi par Konkurences padomes (KP) lēmuma atcelšanu, un nodevusi lietu jaunai izskatīšanai Adminis
...