Rīga, 13.sept., LETA. Lai uzlabotu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma kvalitāti, pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" atkritumvedēji ir aprīkoti ar videoreģistratoriem, kas nodrošina iespēju attālināti sekot līdzi sadzīves atkritumu izvešanai, konteineru pieejamībai un operatīvāk risināt radušās problēmsituācijas, aģentūru LETA informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Rebeka Miksone.
Tagad "Ventspils labiekārtošanas kombināta" darbiniekiem iespējams precīzāk novērtēt atkritumu konteineru piepildījumu, tā pieejamību noteiktajā izvešanas dienā, izzināt iedzīvotāju paradumus attiecībā uz atkritumu izmešanu, kā arī iespējams fiksēt situācijas, kurās dažādu iemeslu dēļ ar specializētajiem transportlīdzekļiem ir apgrūtināta piekļūšana atkritumu konteineriem.
Uzņēmuma darbinieki var sekot līdzi atkritumvedēju darbam gan reāllaikā, gan arī piekļūt videoierakstiem, līdz ar to iespējams veiksmīgāk un ātrāk risināt ikdienā radušās problēmsituācijas.
Videonovērošanas sistēma ir pielāgota "Ventspils labiekārtošanas kombināta" vajadzībām un specializēto transportlīdzekļu tipam. Iekārtas uzstādītas tā, lai darba zona būtu labi pārredzama un lai netraucētu atkritumvedēja darbiniekiem.
Videonovērošanas sistēmu ieviešana uzņēmumam izmaksājusi 3331 eiro ar pievienotās vērtības nodokli.
"Ventspils labiekārtošanas kombināts" reģistrēts 1994.gadā, un tas ir 100% pašvaldības īpašumā esošs uzņēmums. Viens no uzņēmuma pamatdarbības veidiem ir atkritumu apsaimniekošana Ventspils pilsētā un atsevišķos novados, kas veido aptuveni 40% no uzņēmuma ieņēmumiem. Uzņēmums nodrošina arī ielu un teritoriju labiekārtošanu un uzturēšanu, mehanizēto tīrīšanu un cita veida pakalpojumus.
"Ventspils labiekārtošanas kombināts" 2021.gadā strādāja ar 5,296 miljonu eiro apgrozījumu un guva 153 465 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Ventspils labiekārtošanas kombināta" atkritumvedēji aprīkoti ar videonovērošanas sistēmām
LETA 13.09.2022
Par "Zemgales veselības centra" vadītāju izvēlēts kādreizējais pagaidu valdes priekšsēdētājs
LETA 28.01.2026
Rīga, 28. janv., LETA. Par Jelgavas novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Zemgales veselības centrs" valdes priekšsēdētāju konkursā izvēlēts Kārls Smilga, kurš pildīja arī pagaidu valdes priekšsēdētāja pienākumus, aģentūru LETA informēja pašvald
...
"InCity Capital" un "Merito Partners" ieguldīs 4,5 miljonus eiro dzīvojamā projekta "Skanstehof" būvniecībā
LETA 28.01.2026
Rīga, 28. janv., LETA. Nekustamo īpašumu attīstītājs "InCity Capital" kopā ar attīstītāja finanšu partneri "Merito Partners" ieguldīs 4,5 miljonus eiro dzīvojamā projekta "Skanstehof" būvniecībā Rīgā, aģentūru LETA informēja attīstītājā.
Tostarp "In
...
"Aptieka LR" īpašnieci apsūdz par vairāk nekā 700 000 eiro izkrāpšanu no valsts
LETA 28.01.2026
Rīga, 28. janv., LETA. Prokuratūra ir nosūtījusi Rīgas pilsētas tiesai krimināllietu, kurā uzņēmuma "Aptieka LR" īpašniece un valdes locekle Lāsma Reide apsūdzēta par vairāk nekā 700 000 eiro izkrāpšanu no valsts, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā
...