Rīga, 1.sept., LETA. Daugavpilī no šodienas siltumenerģijas tarifs pieaugs par 31,7%, tam sasniedzot 122,55 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
AS "Daugavpils siltumtīkli" noteiktais siltumenerģijas ražošanas tarifs pieaugs par 33,5%, savukārt siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs - par 27,1%. Tarifa izmaiņas uzņēmums skaidro ar kurināmā izmaksu pieaugumu.
Kā vēstīts, šogad tarifs Daugavpilī ir mainījies jau vairākkārt. No februāra tarifs palielinājās par 64,4% - līdz 93,65 eiro par MWh, no aprīļa samazinājās par 13,9%, no maija palielinājās par 17%, bet no jūlija samazinājās par 3,9%. Savukārt no 10.augusta Daugavpilī siltumenerģijas tarifs pieauga par 2,7%, sasniedzot 93,06 eiro par MWh.
Kopumā komersants siltumenerģijas lietotājiem Daugavpilī piegādā apmēram 360 700 MWh gadā, kas ir otrs lielākais nodotais apmērs starp lielākajām pilsētām valstī.
"Daugavpils siltumtīklu" apgrozījums 2021.gadā bija 19,777 miljoni eiro, bet zaudējumi - 2,079 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Uzņēmums reģistrēts 2004.gadā, un tā pamatkapitāls ir 17,448 miljoni eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Daugavpils pilsētas pašvaldība.
https://infogram.com/siltumenergijas-tarifi-latvija-1hd12yxlvxq5x6k?live
Daugavpilī siltumenerģijas tarifs pieaug par 31,7%
LETA 01.09.2022
Darbu atsāks aprīlī ugunsgrēkā cietušais "The Sinners" bārs
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Šodien darbu atsāks "The Sinners" bārs, kas 24. aprīlī cieta ugunsgrēkā, aģentūrai LETA pavēstīja bāra pārstāvji.
Bāra pārstāvji plašākus komentārus par investīcijām bāra atjaunošanai aģentūrai LETA patlaban nesniedza.
Plānots,
...
IT uzņēmuma "Zabbix" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 10,8%
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma SIA "Zabbix" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 25,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa samazinājās 2,7 reizes un bija 4,186 miljoni
...
Opozīcija prasa Siguldas novada domi vērtēt Lēdurgā plānoto biometāna ražotni
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Siguldas novada domei būtu jāvērtē Lēdurgā plānotā biometāna ražotne, uzklausot arī iedzīvotāju viedokli, aģentūru LETA informēja domes opozīcijā esošā Siguldas novada partija.
Deputāti norāda, ka pēdējā laikā saņem jautājumus n
...