Rīga, 10.jūn., LETA. Uzņēmums SIA "Slyfox", kas pārstāv automašīnu koplietošanas pakalpojumu zīmolu "Carguru", sadarbībā ar "Swedbank" investēs 1,7 miljonus eiro autoparka papilināšanai ar jauniem "Toyota" hibrīdauto, aģentūru LETA informēja "Swedbank" pārstāvji.
Ar "Swedbank" atbalstu "Slyfox" iegādājies 26 "Toyota" markas automašīnas.
"Carguru" autoparku patlaban veido 200 automašīnu, no kurām aptuveni 70% ir "Toyota" markas hibrīdauto, kā arī "Nissan" un "Volkswagen" markas automašīnas.
Tāpat kompānijā norāda, ka pērn uzņēmuma klienti kopumā veikuši vairāk nekā miljonu braucienu, nobraucot gandrīz 15 miljonus kilometru.
"Carguru" darbību sāka 2017.gadā.
Kompānija "Slyfox" reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 850 000 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2021.gadā bija 1,84 miljoni eiro, kas ir par 7,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 38,2% - līdz 210 000 eiro.
"Slyfox" kapitālā 42,35% pieder SIA "Eurotrail", 20% - SIA "Maskavas 226", 18,53% - Vladimiram Reskājam, 12,65% - Annijai Reskājai un 6,47% - Lindai Reskājai. Kompānijas patiesie labuma guvēji ir Kaspars Viškints un Vladimirs Reskājs.
"Carguru" papildinās autoparku ar jauniem "Toyota" hibrīdauto 1,7 miljonu eiro vērtībā
LETA 10.06.2022
Daugavpilī, Ruģeļu apkaimē, notiks hidrauliskā pārbaude
LETA 06.07.2026
Rīga, 6. jūl., LETA. Šodien un rīt SIA "Daugavpils siltumtīkli" veiks hidrauliskās pārbaudes Ruģeļos, aģentūru LETA informēja Daugavpils pašvaldībā.
Paredzēts, ka līdz otrdienas plkst. 16 apkaimes iedzīvotājiem uz laiku tiks pārtraukta karstā ūdens
...
Alkoholisko dzērienu ražotāja un tirgotāja "Anora Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,7%
LETA 06.07.2026
Rīga, 6. jūl., LETA. Alkoholisko dzērienu ražotāja un tirgotāja SIA "Anora Latvia" apgrozījums pagājušajā gadā bija 28,797 miljoni eiro, kas ir par 5,7% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija pērn guva peļņu 310 701 eiro apmērā pretstatā zaudēju
...
"Luminor Bank" piešķir trīs miljonu eiro finansējumu mežsaimniecības uzņēmumam "Timbro"
LETA 06.07.2026
Rīga, 6. jūl., LETA. "Luminor Bank" piešķīrusi finansējumu kredītlīnijai mežsaimniecības uzņēmumam SIA "Timbro" trīs miljonu eiro apmērā, palielinot uzņēmumam pieejamo kredītlīniju līdz pieciem miljoniem eiro, aģentūru LETA informēja bankā.
Ar finan
...