Rīga, 19.maijs, LETA. Veikalu tīkla "top!" pārstāvošā uzņēmuma SIA "Iepirkumu grupa" apgrozījums pagājušajā gadā bija 11,124 miljoni eiro, kas ir par 11,2% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānijas peļņa palielinājās par 37,1% un bija 214 555 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Iepirkuma grupas" finansiālo rezultātu pamatā pērn bija veiksmīgi realizētie mārketinga projekti.
"Iepirkumu grupa" arī turpmāk plāno saglabāt esošo pamatdarbības veidu. Uzņēmuma darbība tiks virzīta uz jaunu sadarbības partneru piesaisti un esošo partneru konkurētspējas palielināšanu tirgū.
Pārskatā arī minēts, ka uzņēmuma valde seko līdzi Covid-19 pandēmijas izraisītās krīzes ietekmei, kā arī sankciju ietekmei uz "Iepirkumu grupu", taču pagaidām kompānijas vadība neredz būtisku krīzes ietekmi uz "Iepirkumu grupas" saimniecisko darbību un finansiālo stāvokli.
2020.gadā "Iepirkumu grupas" apgrozījums bija 9,999 miljoni eiro, kas ir par 0,4% vairāk nekā 2019.gadā, kā arī kompānija guva peļņu 156 510 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.
Kompānija "Iepirkumu grupa" dibināta 2003.gadā, un tā veikalu tīklam "top!" nodrošina vienotu iepirkumu sistēmu un kopējas mārketinga aktivitātes. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 107 109 eiro.
"Iepirkumu grupa" pieder SIA "Firma Madara 89" (49,3%), AS "LPB" (17,82%), SIA "Mārksmens" (12,09%), SIA "Lars Limited" (7,22%), SIA "Dekšņi" (6,3%), SIA "Madara 93" (4,01%) un "Internet Marketing Agency" (3,26%).
Veikalu tīkla "top!" pārstāvošā uzņēmuma "Iepirkumu grupa" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,2%
LETA 19.05.2022
Ķīmijā un Jaunajā Forštatē Daugavpilī notiks hidrauliskās pārbaudes
LETA 03.08.2026
Rīga, 3. aug., LETA. Šodien un rīt SIA "Daugavpils siltumtīkli" veiks hidrauliskās pārbaudes Ķīmijā un Jaunajā Forštatē Daugavpilī, aģentūru LETA informēja pilsētas pašvaldībā.
Paredzēts, ka līdz otrdienas plkst. 16 šo apkaimju iedzīvotājiem uz laik
...
"Philip Morris Latvia" apgrozījums pērn sarucis par 2,1%
LETA 03.08.2026
Rīga, 3. aug., LETA. Tabakas izstrādājumu vairumtirgotājs SIA "Philip Morris Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 63,813 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 25,7% un bija 1,511 miljoni eiro
...
No septembra varētu būtiski pieaugt "Ķekavas namu" siltumenerģijas tarifs
LETA 03.08.2026
Rīga, 3. aug., LETA. No 1. septembra varētu būtiski pieaugt SIA "Ķekavas nami" siltumenerģijas tarifs, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Plānots, ka siltumenerģijas gala tarifs no pašlaik spēkā esošajiem 84,5 eiro par meg
...