Rīga, 16.maijs, LETA. Uztura bagātinātāju ražotājs SIA "Lotos Pharma" plāno investēt ap 100 000 eiro, lai tuvāko trīs gadu laikā sāktu recepšu medikamentu ražošanu, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
Uzņēmuma rīcībā jau ir iekārtas, kas ļauj ražot recepšu medikamentus, bet šobrīd kompānija koncentrējas uz uztura bagātinātāju ražošanu.
"Lotos Pharma" valdes priekšsēdētājs un īpašnieks Kaspars Ivanovs norāda, ka tas ir nākamo trīs gadu jautājums, kad uzņēmums pievērsīsies recepšu medikamentu ražošanai. Viņš skaidro, ka Eiropas un ASV kvalitātes standarti ir ļoti svarīgi, lai varētu medikamentus eksportēt uz tālākām valstīm Austrumos.
Uzņēmumam vajadzīgi trīs gadi, lai izveidotu produktu prototipus, saražotu paraugus, izanalizētu un sakārtotu dokumentāciju, kā arī piereģistrētu produktu valstīs, kas to interesē. Investīcijas plānotas apmēram 100 000 eiro apmērā.
Uzņēmums plāno ražot produktus saaukstēšanās un elpošanas ceļu veselībai, kā arī iekaisumu un sāpes remdējošus produktus.
"Lotos Pharma" katru gadu izlaiž trīs līdz piecus jaunus produktus, kā arī ik gadu cenšas ieviest kādu jaunu tehnoloģiju. Kompānija arī orientējas uz jaunu tirgu paplašināšanu, katru gadu cenšoties paplašināt savu tirgu par vismaz vienu jaunu valsti.
Šobrīd uzņēmuma produkcija pieejama visās trijās Baltijas valstīs, kā arī Grieķijā, Rumānijā, Uzbekistāna, Kazahstāna, Azerbaidžāna, Gruzija, Armēnija, Kirgizstāna, Vjetnama, un bija arī Ukraina.
"Lotos Pharma" veic reģistrācijas arī arābu un citās Āzijas valstīs, piemēram, Singapūrā un Malaizijā. Pašlaik kompānija kara dēļ sastopas ar sarežģījumiem nogādāt produkciju pie patērētājiem tālajos galamērķos.
"Lotos Pharma" reģistrēta 2013.gadā un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma finanšu dati par 2021.gadu vēl nav pieejami, bet 2020.gadā tas strādāja ar 1,76 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 50,4% vairāk nekā gadu iepriekš, et peļņa pieauga par 72,7% līdz 190 000 eiro. "Lotos Pharma" vienīgais īpašnieks ir Kaspars Ivanovs.
Uztura bagātinātāju ražotājs "Lotos Pharma" plāno investēt 100 000 eiro recepšu medikamentu ražošanā
LETA 16.05.2022
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...