Rīga, 20.apr., LETA. Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) šodien skatīs SIA "OK Būvmateriāli" un SIA "Valkas meliorācija" iesniegtās sūdzības Vidzemes pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA "ZAAO" iepirkumā par cieto sadzīves atkritumu poligona "Daibe IV" atkritumu apglabāšanas krātuves būvi, liecina IUB informācija.
"OK Būvmateriāli" un "Valkas meliorācija" sūdzības IUB iesniedza 25.martā.
Jau ziņots, ka "ZAAO" 14.martā izsludināja atklātu konkursu poligona "Daibe IV" atkritumu apglabāšanas krātuves un piebraucamo ceļu būvnieku atlasei.
Sākotnēji noteikts, ka pieteikumus dalībai konkursā var iesniegt līdz 4.aprīlim, vēlāk pieteikšanās termiņš trīsreiz tika pagarināts, un patlaban interesenti var pieteikties līdz 27.aprīlim.
Jau vēstīts, ka 2020.gadā "ZAAO" koncerns strādāja ar 9,024 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt koncerna peļņa pieauga 2,3 reizes, sasniedzot 72 814 eiro. Dati par pagājušo gadu nav publiskoti.
"ZAAO", pēc "Firmas.lv" datiem, pieder Valmieras novada pašvaldībai (59,48%), Cēsu novada pašvaldībai (26,72%), Limbažu novada pašvaldībai (7,36%), Smiltenes novada pašvaldībai (3,57%), Valkas novada pašvaldībai (2,55%), Siguldas novada pašvaldībai (0,24%), Saulkrastu novada pašvaldībai (0,04%) un Balvu novada pašvaldībai (0,03%).
Skatīs sūdzības "ZAAO" konkursā par poligona "Daibe IV" atkritumu apglabāšanas krātuves būvi
LETA 20.04.2022
"Industra Bank" piešķīrusi "Esinvest" 2,2 miljonu eiro kredītu privātmāju ciemata attīstībai Garkalnē
LETA 06.07.2026
Rīga, 6. jūl., LETA. "Industra Bank" piešķīrusi SIA "Esinvest" 2,2 miljonu eiro kredītu privātmāju ciemata attīstībai Garkalnē, aģentūru LETA informēja bankā.
Ciematā "Asteres" ir paredzēti 136 apbūves gabali. Šobrīd ciematā notiek aktīva māju būvni
...
"Jēkabpils piena kombināta" apgrozījums pērn pieaudzis par 24%
LETA 06.07.2026
Rīga, 6. jūl., LETA. Piena iepircējs SIA "Jēkabpils piena kombināts" pagājušajā gadā strādāja ar 51,518 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 24% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 37,7% un bija 1,518 miljoni eiro, liecina "Firm
...
Maiznīcas "Fazer Latvija" apgrozījums pērn palielinājies par 3%
LETA 06.07.2026
Rīga, 6. jūl., LETA. Maizes ražotājs SIA "Fazer Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 35,673 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas zaudējumi palielinājās trīs reizes un bija 3,745 miljoni eiro, liecina "Firmas.
...