Rīga, 24.marts, LETA. Koplietošanas automašīnu uzņēmums "CityBee" no ceturtdienas pasažieru un kravas automašīnas piedāvā arī Jelgavā, aģentūru LETA informēja "CityBee" pārstāvji.
Terirotiālais pārklājums paplašināts, pieaugot iedzīvotāju interesei. Šī ir piektā Latvijas pilsēta pēc Rīgas, Siguldas, Jūrmalas un Liepājas, kurā pieejami auto koplietošanas pakalpojumi.
"CityBee Latvija" vadītājs Kristofs Hegedess norāda, ka lēmums par darbības paplašināšanu Jelgavā pieņemts, izvērtējot pašreizējo klientu veiktos braucienus, kas nereti ved tieši uz Jelgavu vai tās tuvumā.
Viņš norāda, ka drīzumā plānots arī paplašināt "CityBee" autoparku.
Pērn ar "CityBee" automašīnām Latvijā tika veikti vairāk nekā 800 000 braucienu. Uzņēmums prognozē, ka šogad tiks pārkāpts miljons unikālo braucienu slieksnis. Tāpat "CityBee" 2022.gada plānos ietilpst darbības paplašināšana citās Latvijas pilsētās.
"CityBee Latvija" reģistrēta 2019.gadā, un tās pamatkapitāls ir 602 800 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2020.gadā bija 2,83 miljoni eiro, bet zaudējumi bija 480 000 eiro apmērā. "CityBee Latvija" pieder Lietuvā reģistrētajai "CityBee Solutions".
"CityBee" sāk piedāvāt koplietošanas automašīnas Jelgavā
LETA 24.03.2022
"Industra Bank" piešķīrusi "Esinvest" 2,2 miljonu eiro kredītu privātmāju ciemata attīstībai Garkalnē
LETA 06.07.2026
Rīga, 6. jūl., LETA. "Industra Bank" piešķīrusi SIA "Esinvest" 2,2 miljonu eiro kredītu privātmāju ciemata attīstībai Garkalnē, aģentūru LETA informēja bankā.
Ciematā "Asteres" ir paredzēti 136 apbūves gabali. Šobrīd ciematā notiek aktīva māju būvni
...
"Jēkabpils piena kombināta" apgrozījums pērn pieaudzis par 24%
LETA 06.07.2026
Rīga, 6. jūl., LETA. Piena iepircējs SIA "Jēkabpils piena kombināts" pagājušajā gadā strādāja ar 51,518 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 24% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 37,7% un bija 1,518 miljoni eiro, liecina "Firm
...
Maiznīcas "Fazer Latvija" apgrozījums pērn palielinājies par 3%
LETA 06.07.2026
Rīga, 6. jūl., LETA. Maizes ražotājs SIA "Fazer Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 35,673 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas zaudējumi palielinājās trīs reizes un bija 3,745 miljoni eiro, liecina "Firmas.
...