Rīga, 24.marts, LETA. Bauskas novada domes Finanšu komitejas sēdē atbalstīts lēmumprojekts par finansējuma palielināšanu Bauskas novada kapitālsabiedrībai SIA "Īslīces ūdens", aģentūra LETA noskaidroja komitejas sēdē.
Pašvaldības izpilddirektors Ivars Romānovs atklāja, ka šīs lēmumprojekta būtība ir finansējuma piešķiršana divu ūdensvadu izbūvei Bērzkalnu un Rožu ielā Bauskā.
"Šāds lēmums veidots, ņemot vērā iedzīvotāju vairākkārtējus lūgumus," sacīja Romānovs, piebilstot, ka ūdensvadu izbūve atbilst arī Bauskas novada attīstības stratēģijai.
Iepriekš laikraksts "Bauskas Dzīve" vēstīja, ka "Īslīces ūdens" ir bankrota priekšā, jo sūkņi nav mainīti, ir liels elektrības patēriņš, ļoti lieli ūdens zudumi. Domes deputāts Guntis Kalniņš (LRA) vaicāja, vai uzņēmumam nav parādu un uzņēmums spēs izbūvēt ūdensvadus.
Pašvaldības izpilddirektors atklāja, ka pašlaik visi maksājumi ir segti un ar pamatkapitāla celšanu izdosies izbūvēt ūdensvadus.
Pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Bauskas ūdens" Imants Svētiņš kopš janvāra ir arī "Īslīces ūdens" valdes loceklis. Svētiņš atklāja, ka plānots abus uzņēmumus apvienot.
"Pašlaik arī abu uzņēmumu darbinieku darbus apvienojam. Tālejošs mērķis ir uzņēmumu apvienošana," sacīja Svētiņš. Viņš atklāja, ka "Īslīces ūdenim" nav sakārtoti robežjautājumi, rezultātā ir lieli ūdens zudumi.
"Pašlaik "Īslīces ūdens" ir tādā stāvoklī, ka, ja es no uzņēmuma aiziešu, neviens nespēs to darbu savienot," piebilst Svētiņš.
"Firmas.lv" dati liecina, ka "Īslīces ūdens" apgrozījums 2020.gadā bijis 246 998 eiro, bet zaudējumi sasnieguši 30 627 eiro. Finanšu dati par pērno gadu vēl nav pieejami.
Bauskas novada pašvaldība plāno palielināt "Īslīces ūdens" pamatkapitālu
LETA 24.03.2022
"Monum" investēs 15 miljonus eiro dzīvojamajā projektā Ķengaragā
LETA 04.02.2026
Rīga, 4. febr., LETA. Būvuzņēmums SIA "Monum" ieguldīs 15 miljonus eiro pirmā pašu attīstītā dzīvojamā projekta īstenošanā Rīgā, Ķengaraga apkaimē, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Projekts paredz divu daudzdzīvokļu ēku būvniecību ar kopumā 160 dzī
...
precizēta - "Monum" investēs 19 miljonus eiro dzīvojamajā projektā Ķengaragā
LETA 04.02.2026
(Informācijas avots precizē investīciju summu virsrakstā un 1. rindkopā.)
Rīga, 4. febr., LETA. Būvuzņēmums SIA "Monum" ieguldīs 19 miljonus eiro pirmā pašu attīstītā dzīvojamā projekta īstenošanā Rīgā, Ķengaraga apkaimē, aģentūru LETA informēja uzņ
...
Dānijas loģistikas grupa "DSV" pabeigusi "Schenker" juridisko apvienošanu Latvijā
LETA 04.02.2026
Rīga, 4. febr., LETA. Dānijas loģistikas grupa "DSV" pabeigusi loģistikas uzņēmuma SIA "Schenker" juridisko apvienošanu Latvijā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka Latvijā loģistikas uzņēmums "Schenker" mainījis no
...