Rīga, 10.marts, LETA. Piena pārstrādes uzņēmums SIA "Sērenes piens" sācis piena produktu eksportu uz Saūda Arābiju un Apvienotajiem Arābu Emirātiem (AAE), aģentūru LETA informēja uzņēmumā valdes priekšsēdētājs Andris Eģītis.
Kā pirmie uz Saūda Arābiju un AAE nosūtīti divi siera konteineri. Uzņēmums eksportē tieši šim tirgum ražotus sierus - akavi, kaškavals, msnara, nabulsi sierus.
Kā norāda uzņēmumā, plānots, ka eksporta apjoms uz Saūda Arābiju un AAE trīs gadu laikā varētu sasniegt piecus miljonus eiro.
Eģītis skaidroja, ka uzņēmums lieti izmantojis aizvadītos divus gadus, kad Covid-19 izplatības mazināšanai ieviesto ierobežojumu dēļ nācās koriģēt plānotos attīstības tempus un virzienus. Proti, līdz šim lielākoties tika strādāts tuvējās valstīs, tostarp Zviedrijā, Vācijā un Beļģijā.
Vienlaikus aizvadītie divi gadi izmantoti, lai pilnveidotu ražošanu un palielinātu tās jaudu.
Šogad "Sērenes piens" plāno saražot produktus vismaz divarpus miljonu eiro vērtībā, kamēr esošās ražošanas jaudas ļauj gadā saražot produktus desmit miljonu eiro apmērā.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Sērenes piens" reģistrēts 2019.gadā, un tā pamatkapitāls ir 300 000 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Eģītis
2020.gadā "Sērenes piens" strādāja ar 77 186 eiro apgrozījumu un 524 604 eiro zaudējumiem. Dati par pagājušo gadu vēl nav publiskoti.
"Sērenes piens" sāk piena produktu eksportu uz Saūda Arābiju un AAE
LETA 10.03.2022
"OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu loģistikas terminālim "REX Terminal"
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. "OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu SIA "REX Terminal", kas pārvalda loģistikas termināli Rīgas lidostas teritorijā, ģentūrai LETA pavēstīja bankā.
Bankā min, ka 2021. gadā uzbūvētais terminālis, kura pla
...
Džina ražotājs "BBG Spirits" investējis vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Džina ražotājs SIA "BBG Spirits", kas strādā ar zīmolu "Hedonya", investējusi vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē un zīmola attīstībā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"BBG Spirits" skaidro, ka līdz vasarai plāno
...
Optiskās šķiedras ražotāja "Lightguide" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,4%
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Optiskās šķiedras ražotājs SIA "Light Guide Optics International" ("Lightguide") pagājušajā gadā strādāja ar 62,923 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,4% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 8,7%
...