Rīga, 3.marts, LETA. Mīkstinoties epidemioloģiskajām prasībām, šodien darbu atsāks ūdens atrakciju parks "Līvu akvapars", aģentūrai LETA pavēstīja "Līvu akvaparka" pārstāvji.
Ūdens atrakciju parks būs atvērts četras dienas nedēļā - no ceturtdienas līdz svētdienai.
Pēc provizoriski apkopotajiem datiem, interese par "Līvu akvaparka" apmeklējumu ir pārsvarā no vietējiem iedzīvotājiem.
Kompānijā arī norāda, ka pirmajā tirdzniecības stundā realizēti vairāk nekā 300 biļešu, bet turpmākajās 72 stundās realizācijas apmērs saglabājās vidēji 10-15% apmērā no sākotnējās aktivitātes.
Jau ziņots, ka atpūtas kompleksa pārvaldnieks SIA "Akvaparks" 2021.gadā, pēc operatīviem datiem, strādāja ar zaudējumiem 860 000 eiro apmērā.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka uzņēmums "Akvaparks" reģistrēts 2000.gada septembrī, un tā pamatkapitāls ir 4,13 miljoni eiro. "Akvaparka" lielākais īpašnieks ir SIA "Korporatīvā sabiedrība", kurai pieder 66,54% kapitāldaļu. Vienlaikus SIA "Art Management" pieder 22,36%, SIA "Etro serviss" - 6,1%, bet SIA "Uniholding" - 5%. Kompānijas "Akvaparks" patiesais labuma guvējs ir Pēteris Šmidre.
Darbu atsāk "Līvu akvaparks"
LETA 03.03.2022
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...