Rīga, 4.febr., LETA. Daugavpils metālizstrādājumu ražošanas uzņēmuma SIA "Belmast" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.decembra līdz 2021.gada 30.novembrim, bija 11,51 miljons eiro, kas ir par 5,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa auga par 27,3% un bija 878 758 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Belmast" gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pagājušajā finanšu gadā 3% produkcijas realizēti vietējā tirgū, bet 97% - citās Eiropas Savienības valstīs.
Pagājušajā finanšu gadā 98% no visiem realizētajiem projektiem bija celtniecības konstrukciju ražošana, bet pārējie 2% bija metālkonstrukcijas infrastruktūras uzlabošanai.
Šajā finanšu gadā uzņēmums plāno apgrozījuma un peļņas pieaugumu, modernizējot un uzlabojot ražošanas procesus. Tāpat paredzēts investēt 200 000 eiro jaunu iekārtu iegādē.
Uzņēmums nav izjutis būtisku Covid-19 pandēmijas ietekmi uz uzņēmuma darbību, teikts vadības ziņojumā.
Uzņēmuma apgrozījums iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2019.gada 1.decembra līdz 2020.gada 30.novembrim, bija 10,91 miljons eiro, bet peļņa - 690 561 eiro.
"Belmast" galvenais darbības pamatvirziens ir dažādas sarežģītības metālkonstrukciju ražošana. Uzņēmums projektē un izgatavo celtniecības balsta konstrukcijas, kuras izmanto tirdzniecības centru, muitas termināļu un noliktavu būvniecībā. 2012.gadā kompānija sāka izgatavot metāla konstrukcijas lauksaimniecības noliktavu celtniecībai. Pēdējos gados "Belmast" arvien aktīvāk attīsta civilās un industriālās celtniecības metālkonstrukciju ražošanu. Lai paplašinātu celtniecības pakalpojumu klāstu, uzņēmumā izveidota metālkonstrukciju montāžas brigāde.
"Belmast" kapitāls vienādās daļās pieder Anatolijam Preceniekam un Valērijam Jurkanam-Jurganam. Kompānija reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 327 200 eiro.
Metālapstrādes uzņēmuma "Belmast" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā audzis par 5,5%
LETA 04.02.2022
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...