Rīga, 28.janv., LETA. VAS "Latvijas gaisa satiksme" akcionāri nākamnedēļ lems par uzņēmuma padomes sastāvu, liecina uzņēmuma publiskotā informācija.
Atbilstoši uzņēmuma valdes lēmumam trešdien, 2.februārī, ir sasaukta akcionāru ārkārtas sapulce, kas notiks attālināti plkst.14.
Akcionāru sapulces darba kārtībā ir lēmums par "Latvijas gaisa satiksmes" padomes sastāvu. Tāpat akcionāri spriedīs par "Latvijas gaisa satiksmes" akcionāru sapulces lēmumu izpildi 2021.gada otrajā pusgadā.
Jau ziņots, ka "Latvijas gaisa satiksmes" akcionāru sapulcē 2021.gada 13.novembrī par uzņēmuma padomes priekšsēdētāju atkārtoti uz pieciem gadiem iecelts Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāres vietnieks Dins Merirands.
Akcionāru sapulcē tika skatīts jautājums par padomes sastāvu, jo diviem no trim esošajiem padomes locekļiem 2021.gada 20.novembrī beidzās pilnvaru termiņš.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka kompānijas padomē kopš 2020.gada 23.marta darbojas arī tās loceklis Andris Ozoliņš.
Savukārt otrai padomes loceklei Zintai Zālītei-Rukmanei, kura padomē iecelta 2016.gada decembrī, pilnvaru termiņš beidzās 20.novembrī.
Padome darbosies nepilnā, divu locekļu sastāva līdz brīdim, kad Satiksmes ministrija no drošības iestādēm saņems informāciju atbilstoši likumam "Par valsts noslēpumu".
Jau vēstīts, ka par gaisa satiksmes organizēšanu Latvijā atbildīgā "Latvijas gaisa satiksme" pērn vadīja 168 669 lidojumus, kas ir par 25,1% vairāk nekā 2020.gadā. Tostarp 38 753 lidojumu bija uz un no Rīgas lidostas, kas ir par 9,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet 129 916 lidojums bija tranzītā, kas ir pieaugums par 30,7%.
"Latvijas gaisa satiksme" ir 100% valsts uzņēmums, tā pienākums ir nodrošināt gaisa telpas lietotājus ar aeronavigācijas pakalpojumiem.
"Latvijas gaisa satiksmes" akcionāri nākamnedēļ lems par uzņēmuma padomes sastāvu
LETA 28.01.2022
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...