Rīga, 27.dec., LETA. Par spēļu zāļu un bāru tīkla "Klondaika" īpašnieka SIA "Furors" līdzīpašnieci kļuvusi uzņēmuma valdes locekle Antoņina Šiškina, liecina "Firmas.lv" informācija.
Šiškina ir "Furora" valdē kopš 2010.gada septembra, bet kopš šā gada 6.decembra viņai arī pieder 2% kompānijas kapitālā.
Līdz ar Šiškinas kļūšanu par uzņēmuma līdzīpašnieci, nelielas izmaiņas notikušas arī citu līdzīpašnieku daļu sadalījumā.
"Furors" lielākais īpašnieks joprojām ir Guntars Stabulnieks, kurš savu līdzdalību uzņēmuma kapitālā ir palielinājis no 37,46% līdz 37,72%. Savukārt Rolands Rapa savu līdzdalību samazinājis no 12,07% līdz 11,51%, Miks Stabulnieks - no 10,99% līdz 10,48%, bet Māris Lapsa - no 7,44% līdz 7,1%.
Tikmēr Gunta Vucena līdzdalība "Furors" kapitālā samazinājusies no 4,28% līdz 4,08%, Kaspara Gaiļa - no 4,16% līdz 3,97%, Mārtiņa Driekas - no 4,16% līdz 3,97%, Roberta Činguļa - no 3,67% līdz 3,5%, bet Tālvalža Lasmaņa - no 1,9% līdz 1,81%.
Vēl 13,87% uzņēmuma daļu pieder SIA "General Managing Group", kuras īpašnieki ir Guntars Stabulnieks (37,69%), Kaspars Stabulnieks (18,56%), Rapa (14,01%), Lapsa (8,64%), Vucens (4,97%), Drieka (4,83%), Gailis (4,83%), Čingulis (4,26%) un Lasmanis (2,21%). "General Managing Group" līdzdalība "Furors" kapitālā palikusi nemainīga.
Aģentūrai LETA neizdevās sazināties ar "Furors" pārstāvjiem.
Jau vēstīts, ka informācija Konkurences padomes (KP) mājaslapā liecina, ka azartspēļu operators SIA "Optibet" plāno iegādāties kompāniju "Furors".
"Optibet" un tam pilnībā piederošais SIA "Laimz" Latvijā sniedz dažādus interaktīvos azartspēļu pakalpojumus tiešsaistē, tostarp nodrošina azartspēļu automātus, totalizators jeb derības, bingo, kāršu un kauliņu spēles vietnēs "www.optibet.lv" un "www.laimz.lv", kā arī pieņem totalizatora likmes 11 likmju pieņemšanas punktos dažādās Latvijas pilsētās.
Savukārt "Furors" sniedz klasiskos azartspēļu pakalpojumus klātienē 26 spēļu zālēs 15 Latvijas pilsētās, piedāvājot azartspēļu automātus, kā arī citus izklaides pakalpojumus - biljardu, šautriņas, galda spēles, bārus un restorānus. Interaktīvos azartspēļu pakalpojumus tiešsaistē "Furors" sniedz vietnē "www.klondaika.lv", kur tiek piedāvāti azartspēļu automāti, kazino un totalizators.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, kompānijas "Furors" apgrozījums 2020.gadā bija 9,685 miljoni eiro, bet zaudējumi veidoja 1,395 miljonus eiro. Uzņēmums reģistrēts 1993.gadā un tā pamatkapitāls ir 1,85 miljoni eiro.
Par azartspēļu organizatora "Furors" līdzīpašnieci kļuvusi uzņēmuma valdes locekle Šiškina
LETA 27.12.2021
Atklās viesnīcu "Carillon Aparthotel" Vecrīgā
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Šodien plkst. 17.30 atklās SIA "AmberStone Hotels" grupas uzņēmuma SIA "Carillon Aparthotel" jauno viesnīcu Vecrīgā, aģentūru LETA informēja viesnīcas pārstāvji.
Jaunās apartamentu viesnīcas būvniecībā un rekonstrukcijā Vecrīg
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Rīgas tiesas apg
...
"Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Maršrutā Rīga-Daugavpils autobusi atsāks kursēt divas reizes dien
...