Rīga, 22.dec., LETA. No nākamā gada janvāra kanālu "Sportacentrs.com TV" un TV4 saturs TV ekrānos būs skatāmas vienuviet - kanālā TV4, aģemtūru LETA informēja "Sportacentrs.com".
Tādējādi turpmāk TV4 būs skatāmi ne tikai ierastie diskusiju raidījumi, intervijas un konferences, bet arī sporta oriģinālsaturs, jo tiešraides no pašmāju un starptautiskām sporta sacensībām, sarunu šovi un citi raidījumi, ko līdz šim skatītājiem piedāvāja kanāls "Sportacentrs.com TV", tagad papildinās TV4 satura klāstu.
Kanāls TV4 Latvijas pieejamo televīzijas kanālu pulkam pievienojās šī gada aprīlī, kļūstot par vienu no bezmaksas virszemes apraides kanāliem, kas pieejams 99,77% valsts teritorijas. Novembrī tika iegūtas tiesības jau jaunā veidolā turpināt pārraidīt šajā apraidē līdz 2024.gada nogalei. TV4 pieejams arī pie "Tet", "Baltcom", "Go3" un citiem televīzijas pakalpojumu sniedzējiem.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, TV4 un "Sportacentrs.com TV" īpašnieks SIA "4.vara" reģistrēta 2007.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2843 eiro. "4.varas" lielākais īpašnieks ir Zviedrijas "Silver spring media", kam pieder 79,99% kompānijas kapitāldaļu. Tāpat 12,52% pieder SIA "LZI", bet vēl 7,49% - SIA "AV Management". Patiesie labuma guvēji uzņēmumā ir divi Zviedrijas pilsoņi - Magnuss Torstens Billings, Tobiass Bernts Osmunds, kā arī Latvijas pilsoņi - Artūrs Vaskis un Kristaps Zālītis.
Kompānija 2020.gadā strādāja ar 1,965 miljonu eiro apgrozījumu un 372 410 eiro peļņu.
Apvienosies kanāli "Sportacentrs.com TV" un TV4
LETA 22.12.2021
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...