Rīga, 11.nov., LETA. "Rīgas centrāltirgus" un Vidzemes tirgus paviljoni pēc mājsēdes strādās "zaļajā režīmā" un būs pieejami pircējiem, kuriem ir Covid-19 sertifikāts, aģentūru LETA informēja AS "Rīgas Centrāltirgus" Mārketinga un attīstības daļas vadītāja Renāta Petrova.
Ieeja paviljonos būs iespējama, tikai uzrādot sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Bērni līdz 12 gadu vecumam paviljonos varēs ieiet tikai pilngadīgas personas pavadībā, kurai būs sertifikāts.
Savukārt tirgus āra teritorijas strādās "sarkanajā" režīmā un iepirkties tur būs iespējams katram tirgus apmeklētājam.
Tirgu paviljonos un teritorijās būs jāievēro epidemioloģiskās drošības prasības - jālieto sejas aizsargmaskas, jāievēro divu metru distance un jādezinficē rokas.
Minētie ierobežojumi būs spēkā līdz 11.janvārim.
Petrova piebilda, ka pašlaik vēl tiek lemts, pa kurām durvīm paviljonos tiks ielaisti pircēji. Tiks atvērta tikai daļa no ieejām, lai varētu kontrolēt apmeklētāju plūsmu un pārbaudīt sertifikātu esamību.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, 2020.gadā "Rīgas centrāltirgus" strādāja ar 6,4 miljonu eiro apgrozījumu un vairāk nekā 254 000 eiro zaudējumiem.
Uzņēmuma pamatkapitāls ir 15 miljoni eiro, un tas pieder Rīgas pašvaldībai.
"Rīgas centrāltirgus" un Vidzemes tirgus paviljoni pēc mājsēdes strādās "zaļajā režīmā"
LETA 11.11.2021
"SUBmerge Baltic" parakstīs sadarbības memorandu ar Francijas "Naval Group" par autonomo zemūdens sistēmu attīstību
LETA 08.07.2026
Rīga, 8. jūl., LETA. Latvijas aizsardzības tehnoloģiju uzņēmums "SUBmerge Baltic" šodien ar Francijas aizsardzības un jūras tehnoloģiju uzņēmumu "Naval Group" parakstīs sadarbības memorandu par autonomo zemūdens sistēmu attīstību, aģentūru LETA infor
...
Ikšķilē siltumenerģijas tarifs palielinās par 1,5%
LETA 08.07.2026
Rīga, 8. jūl., LETA. Ikšķilē no šodienas siltumenerģijas tarifs palielinās par 1,5%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) iesniegtais SIA "Ikšķiles māja" tarifa projekts.
Siltumenerģijas tarifs palielinās no līdzšinējiem 88,8
...
Biržā sāks "L.J.Linen" obligāciju tirdzniecību
LETA 08.07.2026
Rīga, 8. jūl., LETA. Biržā "Nasdaq Riga" šodien tiks sākta Latvijas agroproduktu tirgotāja SIA "L.J.Linen", kas strādā ar zīmolu "Lionpro", obligāciju tirdzniecība, teikts biržas paziņojumā.
Biržā tirgos 6753 obligācijas ar 1000 eiro nominālvērtību
...