Rīga, 2.nov., LETA. Apģērbu mazumtirgotāja SIA "New Yorker Latvija" apgrozījums pagājušajā gadā bija 14,962 miljoni eiro, kas ir par 5,1% vairāk nekā 2019.gadā, savukārt kompānijas peļņa palielinājās par 47%, sasniedzot 3,829 miljonus eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka 2020.gadā "New Yorker Latvija" turpināja veiksmīgi attīstīties, būtisku nozīmi piešķirot zīmola "New Yorker" nostiprināšanai Latvijas tirgū. Pagājušā gada beigās uzņēmums pārvaldīja deviņus "New Yorker" veikalus Rīgā, Valmierā, Jelgavā'un Liepājā.
"New Yorker Latvija" vadība arī atgādina, ka Latvijā noteikto ierobežojumu dēļ no 2020.gada 19.decembra tika slēgti uzņēmuma veikali, pilnībā atjaunojot tirdzniecību visos veikalos tikai no šā gada 3.jūnija.
Kompānijas vadība arī atzīst, ka nav iespējams prognozēt, kāda būs turpmākā situācija saistībā ar Covid-19 pandēmijas izplatību, medicīniskās aprūpes, diagnosticēšanas un ārstēšanas pieejamību, politiskajiem pasākumiem un rīkojumiem, kā arī to ietekmi uz "New Yorker" klientu dzīvi. Līdz ar to uzņēmumam nav iespējams prognozēt pandēmijas ekonomiskās sekas, kā arī fiskālos un ekonomiski politiskos pasākumus.
"Visticamāk, tas visnotaļ būtiski ietekmēs sabiedrības apgrozījuma un rezultāta dinamiku, kā arī peļņas rādītājus 2021.gadā," teikts "New Yorker Latvija" vadības ziņojumā.
"New Yorker Latvija" apgrozījums 2019.gadā bija 14,229 miljoni eiro, bet peļņa - 2,604 miljoni eiro.
Kompānija "New Yorker Latvija" reģistrēta 2006.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 213 400 eiro. "New Yorker Latvija" pilnībā pieder Vācijā reģistrētajai "New Yorker Retail International".
Apģērbu mazumtirgotāja "New Yorker Latvija" peļņa pērn palielinājusies par 47%
LETA 02.11.2021
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...