Rīga, 6.sept., LETA. Septembra sākumā ir pabeigta namu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA "Votum+" reorganizācija un pievienošana namu apsaimniekošanas uzņēmumam SIA "NĪA Nami", aģentūrai LETA pavēstīja "NĪA Nami" pārstāvji.
Viņi skaidroja, ka apvienošanās mērķis ir radīt efektīvu konkurences spiedienu Rīgas pašvaldības namu apsaimniekošanas uzņēmumam, uzlabot klientu pieredzi, paplašinot tiem pieejamo pakalpojumu, speciālistu klāstu, kā arī sniedzot daudzveidīgāku apkalpošanu atbilstoši nozares attīstības tendencēm, kas vērstas uz pielāgošanos katra klienta vajadzībām.
"NĪA Nami" Latvijas tirgū darbojas jau vairāk nekā 27 gadus un ir daļa no Latvijas lielākā apsaimniekošanas uzņēmuma ar vietējo kapitālu - "NĪA Grupa", kas apsaimnieko vairāk nekā 400 mājas ar kopējo platību 650 000 kvadrātmetri visā Latvijā.
"Tā kā abiem uzņēmumiem ir stabila finanšu bāze, profesionāli speciālisti un liela pieredze savā jomā, tad, izmantojot efektīvākās apsaimniekošanas metodes, varam kļūt par vēl labāku partneri gan esošajiem, gan uzrunāt arī jaunus klientus. Rīgas namu apsaimniekošanas tirgū līdz šim dominējis pašvaldības uzņēmums un iedzīvotāji ir gatavi jauniem, pielāgoties spējīgiem, bet vienlaicīgi stabiliem apsaimniekotājiem," pavēstīja "NĪA Nami" valdes priekšsēdētājs Ēriks Timpars.
Apvienošanās rezultātā vienkāršosies arī uzņēmumu pārvaldība un efektivizēsies procesi, bet atbrīvojušies resursi tiks novirzīti attīstībai - produktu piedāvājuma paplašināšanai (īpaši enerģijas taupīšanā) un jaunu tirgus nišu apgūšanai.
Visiem esošajiem "NĪA Nami" un "Votum+" klientiem - gan namu apsaimniekošanas biedrībām, gan privātīpašniekiem - paliek spēkā esošie līgumi.
"NĪA Nami" 2020.gadā strādāja ar 468 463 eiro apgrozījumu un guva 23 973 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmums reģistrēts 2003.gadā, tā pamatkapitāls ir 14 210 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir SIA "Jaunā fabrika ESKO", bet patiesais labuma guvējs ir Guntars Kokorevičs.
"Votum+" 2020.gadā strādāja ar 339 686 eiro apgrozījumu un guva 9632 eiro peļņu. Uzņēmums dibināts 1993.gadā, tā pamatkapitāls ir 3600 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks bija SIA "NĪA Grupa". Uzņēmums "Votum+" reorganizēts un likvidēts 2021.gada 3.septembrī.
Apvienojas divi namu apsaimniekošanas uzņēmumi
LETA 06.09.2021
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...