Rīga, 21.jūl., LETA. Saimniecības preču tirgotājs SIA "cenuklubs.lv" pagājušajā gadā strādāja ar 30,614 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13,4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 28,7% un bija 524 732 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "cenuklubs.lv" ieņēmumi no gatavās produkcijas un materiālu pārdošanas 2020.gadā veidoja 99% no kopējiem ieņēmumiem, bet ieņēmumi no pakalpojumiem - 1%.
Vadības ziņojumā arī sacīts, ka pērn preces pamatā iepirktas no piegādātājiem Latvijā, kā arī Eiropā, bet no trešajām valstīm preces nav iepirktas.
Šogad "cenuklubs.lv" apgrozījuma kritums prognozēts ne vairāk kā 10% apmērā, salīdzinot ar 2020.gada apgrozījumu.
2019.gadā "cenuklubs.lv" strādāja ar 35,368 miljonu eiro apgrozījumu un 735 850 eiro peļņu.
Kompānija "cenuklubs.lv" reģistrēta 2002.gada jūnijā, un tās pamatkapitāls ir 569 147 eiro. Kompānijas kapitālā pa 20% pieder Aldim Rakickim , Mārtiņam Subrim, Arnim Šķerbergam, Lienei Šķerbergai un Sarmītei Kalniņai.
Saimniecības preču tirgotāja "cenuklubs.lv" apgrozījums pērn samazinājās par 13,4%
LETA 21.07.2021
Siguldas zoodārzā atklās tīģeru māju un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Šodien no plkst. 12 Siguldas zooloģiskajā dārzā notiks tīģeru mājas atklāšana un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri.
Kā ziņots, no Lietuvas savvaļas dzīvnieku glābšanas centra uz Siguldas zoodārzu pārvietoti divi Amū
...
"MyWisy": Individuāla mācību pieeja pirmsskolā praksē gandrīz nav iespējama
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Individuāla mācību pieeja pirmsskolā, ar retiem izņēmumiem, praksē nav iespējama, aģentūrai LETA pauda izglītības tehnoloģiju uzņēmuma SIA "MyWisy" līdzīpašnieks Andis Kulinskis.
LETA jau vēstīja, ka nodibinājuma "Mākslīgā inte
...
papildināta - Aksenoks: CSDD informācijas tehnoloģiju infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu
LETA 19.08.2026
(Pievienota 10. - 16. rindkopa ar informāciju par CSDD noslēgto līgumu ar "Tet".)
Rīga, 19. aug., LETA. Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) informācijas tehnoloģiju (IT) infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu, tr
...