Rīga, 19.jūl., LETA. Būvmateriālu tirgotājs "Tirdzniecības nams "Kurši"" pagājušajā gadā strādāja ar 95,286 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 94,5% un bija 3,904 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka, neskatoties uz valdības ieviestajiem Covid-19 ierobežojumiem, uzņēmums spējis operatīvi pielāgoties, lai mazinātu Covid-19 ietekmi uz kompānijas saimniecisko darbību.
Kā sacīts kompānijas vadības ziņojumā, aizvadītais gads kopumā ir bijis veiksmīgs, un arī šādos apstākļos, kas ir bijuši izaicinoši ikvienā uzņēmējdarbības jomā, "Tirdzniecības nams "Kurši"" ir sasniedzis labus rezultātus, palielinot ne tikai tirgus daļu, bet arī neto rentabilitāti.
Uzņēmuma vadība arī norāda, ka, pēc straujas veikalu tīkla paplašināšanas pēdējos gados, pērn kompānija samazināja savus investīciju apjomus. Rūpīgi izvērtējot situāciju tirgū saistībā ar ierobežojumiem Covid-19 izplatības novēršanai un to ietekmi uz tautsaimniecību, "Tirdzniecības nams "Kurši"" mobilizēja resursus, lai, stabilizējoties tirgus situācijai, turpinātu investēt attīstībā.
Pērn uzņēmumā tika nodarbināti vidēji 622 darbinieki.
Nākotnē "Tirdzniecības nams "Kurši"" plāno stiprināt savas pozīcijas tirgū. Tajā skaitā šogad paredzēts palielināt kopējās tirdzniecības platības, kā arī turpināt darbu pie klientu apkalpošanas politikas pilnveidošanas. Vienlaikus nepārtraukti tiek meklētas iespējas paplašināt savu klientu loku un piesaistīt jaunus sadarbības partnerus.
Jau vēstīts, ka "Tirdzniecības nams "Kurši"" 2019.gadā strādāja ar 89,676 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 0,3% un bija 2,007 miljoni eiro.
Kompānija reģistrēta 2000.gada maijā, un tās pamatkapitāls ir 712 800 eiro. "Tirdzniecības nams "Kurši"" pilnībā pieder uzņēmumam SIA "Augstceltne". Šī uzņēmuma 98% kapitāldaļu pieder Jurim Kursītim, bet 2% - Arnim Zīvertam. Kursītis ir vienīgais "Tirdzniecības nams "Kurši"" patiesais labuma guvējs.
"Tirdzniecības nama "Kurši"" apgrozījums pērn pieauga par 6,3%
LETA 19.07.2021
Arī reģionos uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Vairāki pašvaldību uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem, aģentūra LETA uzzināja vietvarās.
Ludzas novada pašvaldība prognozē, ka auksto laikapstākļu dēļ ievērojami palielināsies apkures rēķin
...
papildināta - Daugavpils slimnīca atlaidusi teju 50 darbinieku ar Krievijas un Baltkrievijas pilsonību
LETA 02.02.2026
(9. rindkopā pievienots VM komentārs.)
Rīga, 2. febr., LETA. SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" janvāra pēdējā darba dienā ir atlaidusi teju 50 darbinieku - Krievijas un Baltkrievijas pilsoņu -, aģentūrai LETA apstiprināja ārstniecības iestādē.
Sl
...
Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc budžeta pieņemšanas
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" lapā "Ogres ziņas" publicētu ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc pašvaldības budžeta pieņemšanas, jo uzskata šīs ziņas par nepatiesām un atsaucamām, pirmdien nol
...