Rīga, 14.jūn., LETA. Zivju pārstrādes uzņēmums AS "Brīvais vilnis" pagājušajā gadā strādāja ar 11,919 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 26% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieaugusi divas reizes un bija 302 494 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka "Brīvais vilnis" 2020.gadā saražoja 21,5 miljonus kārbu dažāda sortimenta zivju konservu, tostarp 6,8 miljonus kārbu šprotu. No kopumā saražotā pērn pārdoti 20,9 miljoni kārbu.
Kompānijas vadība atzīmē, ka pērn "Brīvā viļņa" darbu ietekmēja noteiktais Krievijas embargo un pirktspējas kritums Vidusāzijas valstīs. Vienlaikus kompānija nostabilizējusi darbību Latvijas tirgū un palielinājusi pārdošanas apmērus Uzbekistānā, Spānijā un ASV.
Komentējot Covd-19 pandēmijas ietekmi uz kompānijas darbību, "Brīvā viļņa" vadība atzīmē, ka novembrī un decembrī kompānijā tika konstatēti darbinieku saslimšanas gadījumi ar Covid-19, tādējādi samazinājās arī šajos mēnešos saražotais produkcijas apmērs. Tomēr ražošanas process pilnībā netika apturēts.
2019.gadā "Brīvā viļņa" apgrozījums bija 9,458 miljoni eiro, kas ir par 26,1% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmums guva peļņu 149 597 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem 2018.gadā.
Kompānija "Brīvais vilnis" reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4,339 miljoni eiro. Kompānijas lielākais akcionārs ir SIA "Mūsu investīciju fonds", kura dalībnieki ir Arnolds Babris (49,79%) un kompānijas izpilddirektors Māris Trankalis (50,21%).
Zivju pārstrādes uzņēmuma "Brīvais vilnis" apgrozījums pērn pieaudzis par 26%
LETA 14.06.2021
Atklās viesnīcu "Carillon Aparthotel" Vecrīgā
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Šodien plkst. 17.30 atklās SIA "AmberStone Hotels" grupas uzņēmuma SIA "Carillon Aparthotel" jauno viesnīcu Vecrīgā, aģentūru LETA informēja viesnīcas pārstāvji.
Jaunās apartamentu viesnīcas būvniecībā un rekonstrukcijā Vecrīg
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Rīgas tiesas apg
...
"Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Maršrutā Rīga-Daugavpils autobusi atsāks kursēt divas reizes dien
...