Rīga, 13.maijs, LETA. Kokmateriālu eksportētājs SIA "Sveaskog Baltfor" pagājušajā gadā strādāja ar 15,513 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,2 reizes mazāk nekā 2019.gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās gandrīz divas reizes jeb par 48,6% un bija 619 226 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Tostarp pagājušajā gadā no papīrmalkas un baļķu tirdzniecības "Sveaskog Baltfor" guva ieņēmumus 10,996 miljonu eiro apmērā, ieņēmumi no pašu ražotām precēm veidoja 3,767 miljonus eiro, no šķeltas un kurināmās šķeldas tirdzniecības - 605 444 eiro, savukārt no malkas un citas tirdzniecības kompānija guva ienākumus 145 189 eiro apmērā.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka 2020.gads raksturojams ar mainīgu un samazinātu pieprasījumu pirmajā pusgadā, kā arī nelielu pieprasījuma pieaugumu gada beigās. Ietekmi uz nozari pērn viennozīmīgi atstāja Covid-19 pandēmija, kas mainīja gan piegādātāju, gan pircēju uzvedību, ieviešot neskaidrību plānos un ikdienas darbā.
"Sveaskog Baltfor" pērn iepirka apaļkoku un šķeldu Baltijā, galvenokārt Latvijā, savukārt produkcijas realizāciju kompānija nodrošināja caur četrām Latvijas ostām - Rīgas, Skultes, Mērsraga un Liepājas. Produkciju kompānija pērn realizēja Latvijā, Zviedrijā un Somijā.
Vadības ziņojumā teikts, ka kompānija plāno investīcijas ražošanas tehnikas atjaunošanā, savukārt plānotais apgrozījums 2021.gada budžetā ir pietuvināts pērnā gada budžetam.
2019.gadā "Sveaskog Baltfor" strādāja ar 34,299 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,9% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 81,8% un bija 1,205 miljoni eiro.
"Sveaskog Baltfor" reģistrēta 1996.gadā, un tās pamatkapitāls ir 71 142 eiro. Kompānija pieder Zviedrijā reģistrētam uzņēmumam "Sveaskog Forvaltings".
Kokmateriālu eksportētāja "Sveaskog Baltfor" apgrozījums pērn sarucis vairāk nekā divas reizes
LETA 13.05.2021
NBS operacionālajai testēšanai iegādāsies "Frankenburg Technologies" izstrādāto raķešu partiju
LETA 18.12.2025
Rīga, 18. dec., LETA. Latvijas aizsardzības resors operacionālajai testēšanai iegādāsies Igaunijas uzņēmuma "Frankenburg Technologies" izstrādāto raķešu "Frankenburg Mark 1" testa partiju, aģentūrai LETA pavēstīja Aizsardzības ministrijas (AM) Preses
...
Pulksteņu un juvelierizstrādājumu tirgotājs "Grenardi Group" iegādājas "Goldwork"
LETA 18.12.2025
Rīga, 18. dec., LETA. Pulksteņu un juvelierizstrādājumu mazumtirgotājs AS "Grenardi Group" iegādāsies kompānijas lielākajam īpašniekam Aināram Spriņģim pastarpināti pilnībā piederošo juvelierizstrādājumu servisa uzņēmumu SIA "Goldwork", aģentūru LETA
...
"Ditton pievadķēžu rūpnīcai" izbeigts tiesiskās aizsardzības process
LETA 18.12.2025
Rīga, 18. dec., LETA. Daugavpils pievadķēžu ražotājam AS "Ditton pievadķēžu rūpnīca" izbeigts tiesiskās aizsardzības process, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.
Latgales rajona tiesa tiesiskās aizsardzības procesu izbeigusi 17. decembrī, j
...