Rīga, 11.maijs, LETA. Informācijas tehnoloģijas (IT) uzņēmums "Ipro" pagājušajā gadā strādāja ar 12,691 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 56,1% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 46,8% un bija 468 654 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Gada pārskatā norādīts, ka pērn "Ipro" ieņēmumi no produktu un pakalpojumu pārdošanas veidoja 12 miljonus eiro, ieņēmumi no citiem darījumiem - 301 719 eiro, bet ieņēmumi ar apliekamo nodokli 0% apmērā - 389 230 eiro.
Vadības ziņojumā sacīts, ka "Ipro" turpināja piedāvāt pakalpojumus IT jomā - IT infrastruktūras un sistēmu integrāciju, tostarp programmatūras izstrādi atbilstoši klienta prasībām. Tāpat uzņēmums turpināja nodrošināt pārvaldības sistēmu ieviešanu un uzturēšanu, IT infrastruktūras izveidi un klienta datorsistēmu administrēšanu, aizsardzību un datu glabāšanu.
Tāpat vadības ziņojumā teikts, ka daudzu uzņēmumu darbība Covid-19 pandēmijas dēļ tiek ierobežota vai apturēta, tādēļ ir grūti prognozēt Covid-19 ietekmi uz "Ipro" turpmāko uzņēmējdarbību. Vienlaikus kompānija turpina darbu pie 2020.gadā sāktajiem projektiem.
2019.gadā "Ipro" strādāja ar 8,13 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 40,7% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 14,3% un bija 881 703 eiro.
Kompānija "Ipro" reģistrēta 2000.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 32 868 eiro. Kompānijas kapitālā pa 30% pieder Andrejam Jegorovam, Aleksandram Maksimenko un Iļjam Ketrisam, bet 9,99% pieder Jānim Rozentālam.
IT uzņēmuma "Ipro" apgrozījums pērn pieauga par 56,1%
LETA 11.05.2021
"Animas": Diabēta asistenta attīstībā būtiska ir atbilstība datu aizsardzības prasībām
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Diabēta asistenta attīstībā viens no būtiskākajiem jautājumiem ir darbs ar veselības datiem un mākslīgā intelekta (MI) modeļu apmācība, ko nevar veidot atrauti no normatīvās vides un datu aizsardzības prasībām, aģentūrai LETA pa
...
"E-silva": Saglabājas augsts pieprasījums pēc sausas malkas
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Pieprasījums pēc tūlītējam patēriņam piemērotas jeb sausas malkas saglabājas augsts, bet tendence iepirkt "zaļu" malku pašžāvēšanai samazinās, liecina meža izsoļu sistēmas Latvijā "E-silva" apkopotā informācija.
Kā norāda "E-si
...
Svētdien biedrība "Mūsu Lēdurga" rīkos demonstrāciju, lai iebilstu pret jaunu biometāna ražotni
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Svētdien, 23. augustā, jaundibināmā biedrība "Mūsu Lēdurga" rīkos demonstrāciju "Lēdurgas ceļš", lai pievērstu uzmanību Lēdurgā esošās biogāzes ražotnes paplašināšanas problēmjautājumiem, aģentūru LETA informēja biedrības "Mūsu
...