Rīga, 14.apr., LETA. Kokskaidu granulu ražotājs SIA "Graanul Pellets" pagājušajā gadā strādāja ar 54,097 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 2,8 reizes un bija 8,79 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2020.gads "Graanul Pellets" bija veiksmīgs - kompānijas finanšu rezultāti uzlabojās, kā arī ražošanas efektivitāte bija daudz augstāka nekā iepriekšējos gados. Pagājušajā gadā uzņēmums saražoja arī līdz šim lielāko kokskaidu granulu apmēru - 329 716 tonnas, kamēr 2019.gadā tika saražots 329 094 tonnas.
Pēc vadības ziņojumā minētā, pērn "Graanul Pellets" galvenokārt ražojis industriālās kvalitātes kokskaidu granulas, jo šo granulu cena un pieprasījums tirgū bija daudz labvēlīgāks nekā "premium" kvalitātes granulām.
Uzņēmuma vadības ziņojumā prognozēts, ka 2021.gadā situācija izejmateriālu tirgū saglabāsies nemainīga, vienlaikus ražošanas un pārdošanas apmēri būs apmēram tādā pašā līmenī kā pērn.
2019.gadā "Graanul Pellets" strādāja ar 46,415 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 50,6% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 3,17 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.
"Graanul Pellets" ir reģistrēta 2009.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2842 eiro. Uzņēmums pieder Igaunijas "Graanul Invest", bet tās patiesie labuma guvēji ir Igaunijas pilsoņi Rauls Kirjanens un Anders Andersons.
Kokskaidu granulu ražotāja "Graanul Pellets" apgrozījums pērn pieaudzis par 16,5%
LETA 14.04.2021
"Enefit": Janvārī Latvijā bijusi rekordaugsta elektroenerģijas biržas cena
LETA 03.02.2026
Rīga, 3. febr., LETA. Aizvadītajā janvārī cenas "Nord Pool" elektroenerģijas biržā uzrādīja rekordaugstu līmeni, vidējai Latvijas elektroenerģijas tirgus cenai augot par 82,8% salīdzinājumā ar decembri un sasniedzot 15,3 centus par kilovatstundu (kWh
...
Rīgas ostā ceturtdien ienāks kuģis ar 20 000 tonnu aviācijas degvielas no ASV
LETA 03.02.2026
Rīga, 3. febr., LETA. Rīgas ostā ceturtdien, 5. februārī, pie Kundziņsalas piestātnēm ienāks kuģis "Das", kas piegādās 20 000 tonnu aviācijas degvielas no ASV, aģentūru LETA informēja Rīgas brīvostas pārvaldē.
Pārvaldē atzīmē, ka tas būs vēsturisks
...
"Inchcape" desmit mēnešos pārdevis 276 zīmola "BYD" elektro un hibrīdauto
LETA 03.02.2026
Rīga, 3. febr., LETA. Oficiālais "BYD" elektroautomobiļu izplatīšanas partneris Latvijā SIA "Inchcape Motors Latvia" desmit mēnešu laikā ir pārdevis 276 "BYD" zīmola elektro un hibrīdautomašīnas, aģentūru LETA informēja kompānijā.
Tostarp hibrīda au
...