Rīga, 7.apr., LETA. Kokskaidu granulu ražotājs "Graanul Invest" pagājušajā gadā strādāja ar 41,133 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 22,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 3,9 reizes un bija 7,874 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma pieaugums ir saistīts realizēto granulu apmēra kāpumu. 2020.gadā "Graanul Invest" saražoja kopumā 268 679 tonnas granulu.
Tāpat vadības ziņojumā minēts, ka pērn samazinājās ražošanas izmaksas uz vienu saražoto granulu tonnu.
Pēc vadības ziņojumā vēstītā, pērn veiktas investīcijas 1,39 miljonu eiro apmērā, tostarp iegādāta jauna traktortehnika 249 400 eiro vērtībā, kā arī, ieguldot 815 325 eiro, sākta ražošanas līnijas pārbūve - malšanas tehnoloģijas procesa uzlabošana, kuras realizācijai plānots piesaistīt Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu.
"Graanul Invest" vadības ziņojumā arī atzīmēts, ka Covid-19 pandēmija uzņēmuma darbību neietekmēja.
Vienlaikus 2021.gadā "Graanul Invest" plāno turpināt darbu pie ražošanas attīstības.
2019.gadā "Graanul Invest" strādāja ar 33,489 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 42,2% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 2,015 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.
Uzņēmums "Graanul Invest" reģistrēts 2003.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2842 eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Igaunijas "Graanul Invest", bet tās patiesie labuma guvēji ir Igaunijas pilsoņi Rauls Kirjanens un Anders Andersons.
Kokskaidu granulu ražotāja "Graanul Invest" apgrozījums pērn pieaudzis par 22,8%
LETA 07.04.2021
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...