Rīga, 8.febr., LETA. Ventspils Augstskolas lietotnes sistēmu par 57 850 eiro izstrādās SIA "Telekomunikāciju centrs", liecina rezultātu paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.
Lietotnes sistēma tiks izstrādāta, īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā "Digitālā saziņas rīka izstrāde un uzturēšana".
Konkursam par lietotnes sistēmas izstrādi bija pieteikušies trīs pretendenti, no kuriem par uzvarētāju atzīts "Telekomunikāciju centrs".
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Telekomunikāciju centrs" apgrozījums 2019.gadā bija 219 074 eiro, peļņa - 7299 eiro. Finanšu rādītāji par 2020.gadu vēl nav pieejami.
Ventspils Augstskolas lietotnes sistēmu par 57 850 eiro izstrādās SIA "Telekomunikāciju centrs"
LETA 08.02.2021
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...