Rīga, 5.febr., LETA. Gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA "Saldus gaļas kombināts" manta tiks nodota nekustamo īpašumu pārvaldīšanas uzņēmumam SIA "Winneri", liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Abu uzņēmumu īpašnieks ir Sandis Stibe.
Reorganizācijas līguma projektā minēts, ka "Winneri" tiek nodots "Saldus gaļas kombināta" mantas kopums, tostarp aktīvi, pasīvi, tiesības un saistības, kas veidojies no Inventarizācijas akta un Ārkārtas bilances.
Stibe aģentūrai LETA skaidroja, ka izmaiņas paredz "Saldus gaļas kombināta" īpašumu nodošanu "Winneri" pārvaldībā, savukārt citas izmaiņas nav paredzētas - "Saldus gaļas kombināts" arī turpmāk strādās ierastajā režīmā.
Lēmums par reorganizācijas procesu pieņemts trešdien, 20.janvārī.
"Firmas.lv" publiskotā informācija liecina, ka "Saldus gaļas kombināts" ir reģistrēts 1997.gadā, un tā pamatkapitāls ir 650 000 eiro. Uzņēmums 2019.gadā strādāja ar apgrozījumu 2,720 miljonu eiro apmērā, kas ir par 5,3% vairāk nekā gadu iepriekš. Uzņēmuma peļņa bija 192 767 eiro, kas ir par 29,4% vairāk nekā 2018.gadā.
"Winneri" reģistrēts 2008.gadā, un tā pamatkapitāls ir 101 055 eiro. Uzņēmums 2019.gadā strādāja ar apgrozījumu 88 933 eiro apmērā un cieta zaudējumus 54 012 eiro apmērā, pretstatā peļņai 148 959 eiro apmērā 2018.gadā.
Finanšu dati par pagājušo gadu vēl nav pieejami.
"Saldus gaļas kombināts" nodod īpašumus uzņēmumam "Winneri"
LETA 05.02.2021
Atklās viesnīcu "Carillon Aparthotel" Vecrīgā
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Šodien plkst. 17.30 atklās SIA "AmberStone Hotels" grupas uzņēmuma SIA "Carillon Aparthotel" jauno viesnīcu Vecrīgā, aģentūru LETA informēja viesnīcas pārstāvji.
Jaunās apartamentu viesnīcas būvniecībā un rekonstrukcijā Vecrīg
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Rīgas tiesas apg
...
"Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Maršrutā Rīga-Daugavpils autobusi atsāks kursēt divas reizes dien
...