Rīga, 28.dec., LETA. Sakarā ar būtisku pasažieru skaita kritumu līdz ar ārkārtējās situācijas ieviešanu no šodienas uz nenoteiktu laiku SIA "Galss Buss" apkalpotajos maršrutos autobusi kursēs saskaņā ar svētdienas kustības grafiku, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.
Izmaiņas gaidāmas maršrutā Rīga-Salaspils, Rīga-Silakrogs-Zaķumuiža-Ropaži, Rīga-Silakrogs-Zaķumuiža-Ropaži-Kākciems, Rīga-Saurieši-Upeslejas, Rīga-Upeslejas-Saurieši-Jauncekule-Cekule, Rīga-Saurieši-Salaspils, Rīga-Saurieši-Jauncekule-Cekule un Salaspils-Daugavas muzejs-TEC-2-Saulkalne.
Kā liecina informācija "Firmas.lv", "Galss Buss" pērn strādāja ar 2,269 miljonu eiro apgrozījumu un 27 410 eiro zaudējumiem.
Kompānija reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 5520 eiro. Uzņēmums pieder Artūram Graudiņam (13,3%), Allai Ļešņevskai (43,3%) un Sergejam Ļešņevskim (43,3%). Kompānijas patiesie labuma guvēji ir Ļešņevska un Ļešņevskis.
Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.
"Galss Buss" autobusi kursēs svētdienas grafikā
LETA 28.12.2020
"Douglas Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 11,3%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Parfimērijas un kosmētikas tirgotājs SIA "Douglas Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. oktobra līdz 2025. gada 30. septembrim, strādāja ar 41,312 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,3% vairāk nekā gadu
...
Zvejniecības uzņēmuma "Baltreids" apgrozījums pērn pieaudzis par 18,5%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Zvejniecības uzņēmuma SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 48,321 miljons eiro, kas ir par 18,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,1 reizi - līdz 15,122 miljoniem eiro, liecina informācija "F
...
Apsūdzētie teiks pēdējo vārdu "Rīgas kartes" krimināllietā
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Šodien apsūdzētajiem plānots dot pēdējo vārdu tā dēvētajā "Rīgas kartes" krimināllietā, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas apgabaltiesā.
Krimināllietā par iespējamu naudas izkrāpšanu un atmazgāšanu apsūdzēti bijušie pašvaldības u
...