Rīga, 27.nov., LETA. Konkurences padome (KP) saņēmusi SIA "Neste Latvija" apvienošanās ziņojumu par tiesību iegūšanu pār "Elama B" piederošu degvielas uzpildes staciju Jumpravas pagastā, Priežkalnos 2, aģentūru LETA informēja KP.
Minētajā adresē darbojas degvielas uzpildes stacija "Circle K Lielvārde".
KP norādīja, ka "Neste Latvija" un "Elama B" darbība pārklājas benzīna un dīzeļdegvielas mazumtirdzniecībā degvielas uzpildes stacijās, tāpēc apvienošanās rezultātā "Neste Latvija" veiks benzīna un dīzeļdegvielas mazumtirdzniecību "Elama B" degvielas uzpildes stacijā.
Savukārt "Elama B" turpinās autogāzes un ikdienas patēriņa preču mazumtirdzniecību.
"Neste Latvija" reģistrēta 1993.gadā un tās pamatkapitāls ir 15,029 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2019.gadā bija 340,577 miljoni eiro, bet peļņa - 10,151 miljons eiro. "Neste Latvija" vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētā "Neste Affiliate".
SIA "Elama B" reģistrēta 1997.gadā. Tās pamatkapitāls ir 71 144 eiro un uzņēmums pilnībā pieder Arnim Sugako. 2019.gadu "Elama B" noslēdz ar 2,28 miljonu eiro apgrozījumu un 90 371 eiro peļņu.
"Neste Latvija" vēlas apvienoties ar "Circle K" degvielas uzpildes stacijas īpašnieku Jumpravas pagastā "Elama B"
LETA 27.11.2020
Valsts prezidents: Rēzeknes koncertzālei "Gors" jāpaliek publiskā pārvaldībā
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Rēzeknes koncertzāle "Gors" ir būtisks latviskās un latgaliskās identitātes centrs un tam ir jāpaliek publiskā pārvaldībā, sociālajos tīklos paudis Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
Valsts prezidents akcentēja, ka šo jautājum
...
Likvidēs Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas padomi
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Ventspils dome ir atbalstījusi SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" padomes likvidēšanu, liecina domes sēdes lēmums.
Patlaban uzņēmuma padomē strādā Igors Udodovs, Elīna Kroņkalne un Jānis Gardovskis.
Slimnīcas padome četru
...
Pēc iedzīvotāju sūdzībām veiktajā monitoringā gaisa kvalitāti Kalnciemā novērtē kā labu
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Gaisa kvalitāte Kalnciemā ir laba, secināts monitoringā, kas veikts pēc iedzīvotāju sūdzībām, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldībā.
Saistībā ar iedzīvotāju sūdzībām par iespējamu gaisa kvalitātes pasliktināšanos K
...