Rīga, 20.okt., LETA. Šodien tirdzniecības centrā "Akropole" tiks atklāts jauns "Evelatus" viedierīču veikals, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
Platības ziņā tas būšot lielāks nekā pārējie 44 "Evelatus" veikali. Līdz ar jaunā veikala atklāšanu, "Evelatus" plānp vairāk pievērsties ne tikai mobilo telefonu un aksesuāru tirdzniecībai, bet arī citām viedierīcēm, tajā skaitā datoriem, planšetēm, TV, e-skūteriem, kā arī viedajām mājsaimniecības ierīcēm.
Iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole" arī iepriekš atradās "Evelatus" veikals, taču tā plātība bija ievērojami mazāka.
"Evelatus" mārketinga nodaļas vadītāja Ketija Kočkina skaidro, ka, paplašinoties mūsu sortimentam, pieaug nepieciešamība arī pēc lielākām tirdzniecības telpām. "Nevar teikt, ka šis ir jauns koncepts, jo tendence mūsu veikaliem izplesties plašumā ir jūtama jau pēdējos gadus. Mēs vairs nevaram satilpt mazajos kioskos un letēs, kā tas bija senāk," piebilda Kočkina.
SIA "Evelatus" ir mobilo telefonu un to aksesuāru tirdzniecības uzņēmums, kurš tika dibināts 2005.gadā kā neliela tirdzniecības vieta Bolderājā. Vadoties pēc "Firmas.lv" datiem, uzņēmums pērn strādāja ar 19 898 183 miljonu eiro apgrozījumu un 450 872 eiro peļņu. Uzņēmums nodarbina kopumā 51 darbinieku.
Tirdzniecības centrā "Akropole" tiks atklāts jauns "Evelatus" viedierīču veikals
LETA 20.10.2020
Atklās viesnīcu "Carillon Aparthotel" Vecrīgā
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Šodien plkst. 17.30 atklās SIA "AmberStone Hotels" grupas uzņēmuma SIA "Carillon Aparthotel" jauno viesnīcu Vecrīgā, aģentūru LETA informēja viesnīcas pārstāvji.
Jaunās apartamentu viesnīcas būvniecībā un rekonstrukcijā Vecrīg
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Rīgas tiesas apg
...
"Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Maršrutā Rīga-Daugavpils autobusi atsāks kursēt divas reizes dien
...