Rīga, 6.okt., LETA. Mežsaimniecības uzņēmuma SIA "Sodra mežs" apgrozījums pagājušajā gadā bija 24,55 miljoni eiro, kas ir par 34,8% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 38,5% - līdz 1,376 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
No kopējā apgrozījuma Latvijā "Sodra mežs" guvusi 19,4% ieņēmumu 4,756 miljonu eiro apmērā, kas ir par 92,4% vairāk nekā 2018.gadā, savukārt pārējās Eiropas Savienības (ES) valstīs kompānija guvusi 80,6% ieņēmumus 19,794 miljonu eiro apmērā, kas ir par 43,8% mazāk nekā gadu iepriekš.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma kritums ir saistīts ar pieprasījuma samazināšanos pēc papīrmalkas un cenas kritumu.
Tāpat vadības ziņojumā norādīts, ka kompānija pērn turpināja iegādāties jaunus meža īpašumus ar nolūku konsolidēt apsaimniekojamās platības.
Vadības ziņojumā arī atzīmēts, ka saistībā ar Covid-19 pandēmiju uzņēmuma partneri 2020.gada otrajā ceturksnī samazināja vai pilnībā apturēja apaļkoku iepirkšanu, kas "Sodra Latvia" radīja pārejošas problēmas atsevišķu produktu sortimentu realizācijā.
2018.gadā "Sodra mežs" apgrozījums bija 37,674 miljoni eiro, savukārt kompānijas peļņa bija 2,237 miljoni eiro.
Uzņēmums ir reģistrēts 2006.gadā, un kompānijas pamatkapitāls ir 14,392 miljoni eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Zviedrijas kompānijai "Sodra Skogsagarna Ekonomisk Forening".
Mežsaimniecības uzņēmuma "Sodra mežs" apgrozījums pērn saruka par 34,8%
LETA 06.10.2020
Ugunsgrēkā izpostīta "MD Wood" ražotne Suntažos
LETA 05.02.2026
Rīga, 5. febr., LETA. Ugunsgrēkā izpostīta SIA "MD Wood" ražotne Ogres novada Suntažu pagastā, aģentūrai LETA atzina uzņēmuma īpašnieks Māris Damanis.
Viņš norādīja, ka patlaban nav skaidrs ugunsgrēka cēlonis.
Damanis informēja, ka "MD Wood" nesare
...
"Naftimpeks" plāno gadā apstrādāt aptuveni 120 000 tonnu aviācijas degvielas
LETA 05.02.2026
Rīga, 5. febr., LETA. Degvielas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējs SIA "Naftimpeks" plāno gadā apstrādāt aptuveni 120 000 tonnu aviācijas degvielas, aģentūrai LETA norādīja "Naftimpeks" valdes priekšsēdētājs Ivars Blumbergs.
Rīgas ostā ceturtdienas
...
Pagaidām neatklāj, cik valstij izmaksātu tās līdzdalība koncertzāles "Gors" pārvaldībā
LETA 05.02.2026
Rīga, 5. febr., LETA. Kultūras ministrija (KM) pagaidām neatklāj, cik valstij izmaksātu tās līdzdalība Latgales reģionālās koncertzāles "Gors" pārvaldībā.
KM pagājušajā nedēļā valdībā iesniedza informatīvo ziņojumu par iespējamiem risinājumiem konce
...