Rīga, 13.jūl., LETA. Alus darītava "Abula", kas piedāvā "Brenguļu alu", pagājušajā gadā strādāja ar 781 673 eiro apgrozījumu, kas ir par 6,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 6,9% - līdz 202 659 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka apgrozījuma pieaugums ir saistīts ar labvēlīgajiem apstākļiem alus tirgū. Neraugoties uz pieaugušo konkurenci, uzņēmums ir sasniedzis un noturējis stabilu vietu starp alus ražotājiem valstī.
"Abula" vadība arī atzīmē, ka uzņēmums ir gatavs augt un attīstīties arī turpmākajos gados. Kompānija strādā arī pie iekārtu modernizācijas, lai varētu saražot vairāk produkcijas ar mazāku darba patēriņu.
Jau ziņots, ka 2018.gadā "Abula" strādāja ar 733 072 eiro apgrozījumu, kas bija par 17,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 2,7 reizes - līdz 217 580 eiro.
"Abula" ir viena no mazākajām alus darītavām Latvijā - tā ražo dzīvo alu "Brenguļu alus". "Abula" pieder sešām Latvijas privātpersonām, tostarp kompānijas kapitāldaļu lielākā īpašniece ir Austra Freivalde.
Alus darītavas "Abula" apgrozījums pērn pieauga par 6,6%
LETA 13.07.2020
Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%, aģentūru LETA informēja nekustamo īpašumu kompānija "Aver Kurzeme".
Saskaņā ar Valsts zemes dienesta atvērtajiem datiem un "Aver Kurzeme" apkopoto analīzi, Liepājas d
...
KP atļauj "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Talsos
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Konkurences padome (KP) atļāvusi SIA "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Lielajā ielā, Talsos, aģentūru LETA informēja KP.
"Firmas Madara 89 īpašumi" darbības veids ir nekustamā īpašuma ap
...
"Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram "Amber Beverage Group Holding" iestājusies saistību neizpilde
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Alkoholisko dzērienu ražotājas AS "Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram Luksemburgas kompānijai "Amber Beverage Group Holding" ir iestājusies saistību neizpilde, tādēļ birža "Nasdaq Riga" piemērojusi kompānijai uzraudzī
...