Rīga, 25.jūn., LETA. SIA "Self Storage" gudrās mantu glabātuves izveidē investējusi gandrīz četrus miljonus eiro, aģentūru LETA informēja kompānijas valdes loceklis Augusts Iesalnieks.
Kopējā platība pašapkalpošanās mantu glabātavai, kura atrodas Rīgā, Krasta ielā 97a, ir lielāka nekā 2000 kvadrātmetru. Klientiem mantu glabātavas pieejamas no 1,5 līdz 20 kvadrātmetru platībā.
"Pašapkalpošanās mantu glabātavas pasaulē ir ļoti izplatītas, īpaši ASV, tomēr, salīdzinot ar ierasto praksi, gudrā mantu glabātava, kuras darbības balstīta uz tehnoloģijām, ir industrijas jaunums. Mūsu klienti, noslēdzot līgumu un lejupielādējot "Self Storage" lietotni, saņems unikālu pieejas kodu, ar kuru jebkurā diennakts laikā varēs iekļūt gan kompleksā, gan savā mantu glabātavā," skaidroja Iesalnieks.
"Self Storage" plāno gudrās mantu glabātavas attīstīt arī citās vietās Rīgā, kā arī Latvijas lielākajās pilsētās.
Iesalnieks norādīja, ka gudrā mantu glabātava paredzēta gan privātpersonām, gan arī uzņēmumiem.
Tāpat viņš atzīmēja, ka privātpersonas mantu glabātavas visbiežāk izmanto dzīvesvietas maiņas, mājokļa remonta vai garāka ceļojuma laikā, kā arī sporta inventāra vai sezonālo mantu glabāšanai. Savukārt uzņēmumi lielākoties mantu glabātavas izmanto telpu maiņas laikā, kā arī dokumentu arhīva, preču un izejmateriālu glabāšanai.
"Self Storage" mantu glabāšanas kompleksu projektējis arhitektu birojs "2B Arhitekt" Baibas Beķeres vadībā.
Kompānija "Self Storage" reģistrēta 2015.gada februārī, un tās pamatkapitāls ir 3000 eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir SIA "WD-10", savukārt patiesie labuma guvēji ir Augusts Iesalnieks un Aigars Kesenfelds, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Self Storage" investējusi gandrīz četrus miljonus eiro mantu glabātuves izveidē
LETA 25.06.2020
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...