Rīga, 13.maijs, LETA. Iepakojuma materiālu ražotāja SIA "Gammaplasts" apgrozījums pagājušajā gadā bija 5,497 miljoni eiro, kas ir par 0,2% vairāk nekā 2018.gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās 2,5 reizes un bija 104 397 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn, neskatoties uz to, ka zaudēts lielākais klients - AS "Tukuma piens", saglabātas tirgus pozīcijas un nav samazināts apgrozījums. Savukārt peļņas samazinājums skaidrots ar nepieciešamību palielināt algas tehniskajiem speciālistiem, kuri bija sākuši atstāt uzņēmumu.
Pērn "Gammaplasts" attīstīja eksportu Baltkrievijas tirgū un parakstīja līgumu ar lielāko Baltkrievijas piena produktu ražotāju "Savuškin produkt". Tāpat ražotas presformas Zviedrijas eļļas un autoķīmijas uzņēmumam.
Savukārt šogad uzņēmums iegādājies jaunu iekārtu 10 litru un 20 litru kannu ražošanai, kas palīdzēs paplašināt produktu klāstu un palielināt apgrozījumu.
Uzņēmums 2018.gadā ir strādāja ar 5,484 miljonu eiro apgrozījumu un guva 257 216 eiro peļņu.
"Gammaplasts" reģistrēts 1999.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 465 100 eiro. Uzņēmuma 100% īpašnieks kopš 2019.gada novembra ir SIA "GP Group", kuras īpašnieki ir Aleksandrs Usiļonoks (51%) un Vadims Vibornovs (49%).
Iepakojuma ražotāja "Gammaplasts" apgrozījums pērn palielinājies par 0,2%
LETA 13.05.2020
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...