Rīga, 16.apr., LETA. No 1.oktobra Rēzeknē varētu par 5% samazināties maksa par siltumenerģiju, noskaidroja aģentūra LETA.
AS "Rēzeknes siltumtīkli", kas nodrošina siltumapgādes pakalpojumus pilsētā, skaidroja, ka tarifa samazināšana bija iespējama pēc vienošanās ar AS "Latvijas gāze" par dabas gāzes tirdzniecības cenas samazinājumu.
Tāpēc uzņēmums iesniedzis Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) jaunu tarifa projektu, kas paredz 5,02% samazinājumu. Proti, pašlaik tarifs ir 52,14 eiro par megavatstundu, bet iesniegtais tarifs - 49,52 eiro par megavatstundu.
Informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" liecina, ka priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt "Rēzeknes siltumtīkliem" vai SPRK 20 dienu laikā, sākot no šodienas.
Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju siltumapgādes uzņēmuma apgrozījums 2018.gadā bijis 10,701 miljoni eiro, bet peļņa sasniegusi 137 998 eiro.
Rēzeknē par 5% varētu samazināties maksa par siltumu
LETA 16.04.2020
Turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 06.02.2026
Rīga, 6. febr., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 10 turpinās uzklausīt Vācijas pārstāves liecības krimināllietā pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu par mēģinājumu izkrāpt "Olainfarm" akcijas
LETA 06.02.2026
Rīga, 6. febr., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu par mēģinājumu 2021. gadā izkrāpt vairāk nekā 40 miljonus eiro vērto zāļu ražotājas AS "Olainfarm" (tagad - AS "Olpha") akciju kontrolpaketi, aģentūra LETA nosk
...
Notiks maksātnespējīgās "Greis" kreditoru sapulce
LETA 06.02.2026
Rīga, 6. febr., LETA. Šodien plkst. 10 attālināti notiks maksātnespējīgā pārtikas produktu, dzērienu un tabakas vairumtirdzniecības uzņēmuma SIA "Greis" kreditoru sapulce, liecina informācija Maksātnespējas reģistrā.
Kreditoru sapulcē plānots lemt p
...