Rīga, 2.marts, LETA. Vairs nesaredzot biznesa iespējas ilgtermiņā, no marta slēgta viesnīca "Ērgļi" un kafejnīca "Kore", kas atradās Rīgas ielā, Ērgļos, aģentūrai LETA apstiprināja viena no ģimenes uzņēmuma "Kārlis un partneri" īpašniecēm Anta Velce.
Viņa stāstīja, ka uzņēmējdarbību ierobežo izteikti sezonālais raksturs. Kopš Ērgļos vairs nav slēpošanas trašu, ziemā viesnīcas pakalpojumi nav nepieciešami. Savukārt ar vasaras mēnešos nopelnīto nav iespējams nodrošināt viesnīcas darbību visu gadu.
"Kvalificētiem darbiniekiem ir jāmaksā alga visu gadu, jo pretējā gadījuma nebūs darbinieku, kas viesus apkalpos vasarā. Ilgstoši tā strādāt nevarējām, jo ziemā uzkrājās nodokļu parāds valstij, ko varējām samaksāt tikai vasarā, tādēļ arī pieņēmām lēmumu viesnīcu slēgt," sacīja Velce.
Viņa lepojas, ka vairāk nekā 20 gadu viesnīcas darbības laikā ir godprātīgi strādāts un viesnīcu rezervēšanas sistēmā "booking.com" klienti pakalpojumus novērtējuši ar deviņām ballēm jeb "lieliski".
Velce stāstīja, ka plānots viesnīcas ēku pārdot.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka 2018.gadā SIA "Kārlis un partneri" apgrozījums bija 334 679 eiro jeb par 1% mazāk nekā iepriekšējā gadā. Uzņēmums 2018.gadā strādāja ar 67 729 eiro zaudējumiem, kas, salīdzinot ar gadu iepriekš, bija palielinājušies par 20%. Finanšu dati par pagājušo gadu vēl nav pieejami. Pašlaik "Kārlis un partneri" ir 13 241 eiro parāds valstij.
Lielākā daļa jeb 98,76% no uzņēmuma kapitāldaļām pieder Maijai Ambrēnai, bet atlikušo daļu īpašniece ir Velce.
Īpašnieki slēdz viesnīcu "Ērgļi"
LETA 02.03.2020
Turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 06.02.2026
Rīga, 6. febr., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 10 turpinās uzklausīt Vācijas pārstāves liecības krimināllietā pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu par mēģinājumu izkrāpt "Olainfarm" akcijas
LETA 06.02.2026
Rīga, 6. febr., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu par mēģinājumu 2021. gadā izkrāpt vairāk nekā 40 miljonus eiro vērto zāļu ražotājas AS "Olainfarm" (tagad - AS "Olpha") akciju kontrolpaketi, aģentūra LETA nosk
...
Notiks maksātnespējīgās "Greis" kreditoru sapulce
LETA 06.02.2026
Rīga, 6. febr., LETA. Šodien plkst. 10 attālināti notiks maksātnespējīgā pārtikas produktu, dzērienu un tabakas vairumtirdzniecības uzņēmuma SIA "Greis" kreditoru sapulce, liecina informācija Maksātnespējas reģistrā.
Kreditoru sapulcē plānots lemt p
...