Rīga, 17.dec., LETA. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) šodien rīko uzklausīšanas sanāksmi par SIA "Ozolnieku KSDU" iesniegtajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektiem Ozolnieku, Banku un Ānes ciemā, aģentūru LETA informēja SPRK pārstāve Ieva Lazdiņa.
Ņemot vērā licences darbības zonas paplašināšanu un siltumenerģijas apgādes pakalpojumu sniegšanas sākšanu Cenu pagasta Ānes ciemā, kā arī Ozolnieku novada domes šā gada 18.jūlijā lēmumu par nepieciešamību noteikt atsevišķus siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus katrā ciemā, "Ozolnieku KSDU" ir iesniedzis trīs siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektus.
Tie paredz, ka Ozolnieku ciemā siltumenerģijas tarifs būs 63,66 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), Cenu pagasta Branku ciemā - 50,4 eiro par MWh bez PVN, bet Cenu pagasta Ānes ciemā - 59,17 eiro par MWh bez PVN.
Pašreiz spēkā ir "Ozolnieku KSDU" pērnā gada maijā SPRK apstiprinātais siltumenerģijas gala tarifs 61,18 eiro par MWh bez PVN, kas darbojas Ozolnieku un Branku ciemā un tiek piemērots arī Ānes ciemā.
Uzklausīšanas sanāksme notiks plkst.12 Ozolnieku novada domē, Stadiona ielā 10, Ozolniekos.
Uzklausīšanas sanāksmē komersanta pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu.
Kompānija "Ozolnieku KSDU" reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2 728 083 eiro, liecina "Firmas.lv" dati. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Ozolnieku novada dome.
Regulators rīkos uzklausīšanas sanāksmi par siltumenerģijas tarifiem Ozolnieku novadā
LETA 17.12.2019
Ar zīmolu "Valdo" strādājošā pārtikas vairumtirgotāja "Voldemārs" apgrozījums pērn pieaudzis par 7,3%
LETA 22.07.2026
Rīga, 22. jūl., LETA. Pārtikas vairumtirgotāja SIA "Voldemārs", kas strādā ar zīmolu "Valdo", apgrozījums pagājušajā gadā bija 23,397 miljoni eiro, kas ir par 7,3% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa palielinājās septiņas reizes - līdz 393 3
...
"Līvānu kūdras fabrikas" apgrozījums pērn samazinājies par 2,3%
LETA 22.07.2026
Rīga, 22. jūl., LETA. Kūdras ieguves un aglomerācijas kompānijas SIA "Līvānu kūdras fabrika" apgrozījums pagājušajā gadā bija 5,391 miljons eiro, kas ir par 2,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 27,4% un bija 1,408 milj
...
Sašķidrinātās naftas gāzes importētāja "Intergaz" apgrozījums pērn samazinājies par 27,6%
LETA 22.07.2026
Rīga, 22. jūl., LETA. Sašķidrinātās naftas gāzes importētāja SIA "Intergaz" apgrozījums pagājušajā gadā bija 41,207 miljoni eiro, kas ir par 27,6% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija cieta zaudējumus 566 873 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu i
...