Rīga, 6.sept., LETA. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) šodien Ādažos rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA "Ādažu ūdens" iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, aģentūru LETA informēja regulatorā.
Pasākums notiks plkst.12 Ādažu Kultūras centrā esošajā Ādažu Vēstures un mākslas galerijā, Ādažos, Gaujas ielā 33A.
Jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts paredz ūdensapgādes tarifu 1,1 eiro par kubikmetru apmērā, kas ir par 10% vairāk nekā patlaban spēkā esošais tarifs. Savukārt kanalizācijas pakalpojumu tarifs paredzēts - 1,49 eiro par kubikmetru, kas ir par 14% vairāk nekā patlaban spēkā esošais tarifs.
Tarifus plānots piemērot Ādažu novadā - Ādažu, Kadagas, Garkalnes, Eimuru un Stapriņu ciemā. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis.
Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties "Ādažu ūdens" ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji, "Ādažu ūdens" pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar plānotā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK piebilda, ka "Ādažu ūdens" aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.
"Ādažu ūdens" reģistrēta 2007.gadā. Tās pamatkapitāls ir 3 606 447 eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Ādažu novada dome, liecina "Firmas.lv" informācija.
2018.gadā "Ādažu ūdens" apgrozījums bija 928 407 eiro, bet kompānijas zaudējumi bija 92 317 eiro apmērā.
SPRK uzklausīs Ādažu iedzīvotāju viedokli par plānotajiem ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem
LETA 06.09.2019
"Printful Latvia" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 4%
LETA 23.07.2026
Rīga, 23. jūl., LETA. Drukas produktu ražotāja AS "Printful Latvia" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 85,257 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa saruka 2,3 reizes un bija 2,281 miljons eiro, liecina
...
"Apollo kino" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 10,3%
LETA 23.07.2026
Rīga, 23. jūl., LETA. SIA "Apollo kino" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2025. gada 1. maija līdz šā gada 30. aprīlim, strādāja ar 10,874 miljonu eiro apgrozījumu, kas par 10,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa palielinājās 2,3 reize
...
Iepakojumu izplatītāja "Antalis" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,9%
LETA 23.07.2026
Rīga, 23. jūl., LETA. Iepakojumu izplatītājs AS "Antalis" pagājušajā gadā strādāja ar 40,392 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 27,1% un bija 1,36 miljoni eiro, liecina informāc
...