Rīga, 9.maijs, LETA. Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Abra" pērn strādāja ar 11,535 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 24,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās 4,7 reizes - līdz 212 479 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmuma apgrozījums pērn galvenokārt kāpis, palielinoties graudu biržas cenai un pieaugot pārdotajam graudu apmēram, kā arī pateicoties lauksaimniecības izejvielu cenu palielinājumam.
Pērn "Abra" iegādājās jaunu lauksaimniecības tehniku 279 000 eiro vērtībā.
Kooperatīva vadība prognozē, ka tā biedri arī turpmāk pasūtīs minerālmēslus, augu aizsardzības līdzekļus un iegādāsies sēklas, kā arī izmantos graudu kaltes pakalpojumus un pārdos savās saimniecībās saražoto augkopības produkciju. Tāpat "Abra" speciālisti apmeklēs specializētus kursus, un sniegs kooperatīva biedriem bezmaksas konsultācijas par kultūraugu audzēšanu, lai kooperatīva biedri pēc iespējas efektīvāk apgūtu jaunākās tehnoloģijas augkopībā un celtu kultūraugu ražību, kas savukārt palielinātu "Abra" apgrozījumu.
2019.gadā kooperatīvs plāno pabeigt jauno graudu uzglabāšanas līniju "Eipuri", kas dos iespēju būtiski palielināt kooperatīva biedru graudu pieņemšanas un glabāšanas jaudas.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2017.gadā "Abra" strādāja ar 9,252 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kooperatīva peļņa pieauga divas reizes - līdz 993 632 eiro.
Kooperatīvs ir reģistrēts 2005.gadā, un tā pamatdarbības veids ir graudkopības, tauriņziešu un rapšu produkcijas realizācija, kā arī lauksaimniecības tehnikas noma un lauksaimniecības pakalpojumu sniegšana, lauksaimniecības preču iegāde un pārdošana kooperatīva biedriem un citiem partneriem.
Lauksaimniecības kooperatīva "Abra" apgrozījums pērn pieauga par 24,7%
LETA 09.05.2019
"Printful Latvia" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 4%
LETA 23.07.2026
Rīga, 23. jūl., LETA. Drukas produktu ražotāja AS "Printful Latvia" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 85,257 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa saruka 2,3 reizes un bija 2,281 miljons eiro, liecina
...
"Apollo kino" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 10,3%
LETA 23.07.2026
Rīga, 23. jūl., LETA. SIA "Apollo kino" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2025. gada 1. maija līdz šā gada 30. aprīlim, strādāja ar 10,874 miljonu eiro apgrozījumu, kas par 10,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa palielinājās 2,3 reize
...
Iepakojumu izplatītāja "Antalis" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,9%
LETA 23.07.2026
Rīga, 23. jūl., LETA. Iepakojumu izplatītājs AS "Antalis" pagājušajā gadā strādāja ar 40,392 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 27,1% un bija 1,36 miljoni eiro, liecina informāc
...