Rīga, 8.febr., LETA. Paredzēts, ka Ventspilī tuvāko nedēļu laikā tiks sākta avārijas koku zāģēšana Meža kapos un Kantsonu kapos, ģentūru LETA informēja "Komunālā pārvalde" sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Znotiņa.
Paredzēts, ka avārijas koku zāģēšanas norisināsies līdz 15.aprīlim.
Pagājušajā gadā tika veikta kapu teritorijas apsekošana, kuras laikā tika iezīmēti nokaltušie un potenciāli bīstamie koki – kļavas, liepas, priedes un zirgkastaņa.
Apstādījumu saglabāšanas komisija veica katra koka stāvokļa izvērtēšanu, un tika saņemta atļauja koku zāģēšanai. Darbi tiks veikti saskaņā ar Ventspils pilsētas domes Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas atļauju koku ciršanai ārpus meža Ventspils pilsētā.
Darbus veiks profesionāls arboristu uzņēmums SIA "BLK Serviss", kuri ir speciāli aprīkoti un apmācīti koku zāģēšanā, vainagu koriģēšanā, formu veidošanā, nokaltušo zaru un koku izņemšanā, kā arī bīstamo koku novākšanā, kas apdraud dažādus objektus.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka Saldus novadā reģistrētā uzņēmuma "BLK Serviss" pamatkapitāls ir 2840 eiro. 2017.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 34 356 eiro, bet zaudējumi veidoja 215 eiro.
Ventspils pilsētas kapu teritorijās izzāģēs bīstamos kokus
LETA 08.02.2019
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 22.01.2026
Rīga, 22. janv., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Izskatīs krimināllietu pret starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 22.01.2026
Rīga, 22. janv., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 10 plāno turpināt skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra L
...
KM saņēmusi Rēzeknes pašvaldības atbildi par iespējām valstij pārņemt "Goru"
LETA 22.01.2026
Rīga, 22. janv., LETA. Kultūras ministrija (KM) no Rēzeknes pašvaldības ir saņēmusi atbildi par iespējām valstij pārņemt Latgales vēstniecību "Gors", aģentūrai LETA norādīja KM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.
Viņa pavēstīja, ka K
...