Rīga, 4.ddec., LETA. Autostāvvietu apsaimniekotājs "EuroPark Latvia", sadarbībā ar uzņēmumu "Mobilly", ieviesis jaunu stāvvietu apmaksas pakalpojumu "Mobilly Automatic", kas stāvvietas apmaksu ļauj veikt automatizētā veidā, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
Apmaksas sistēma jau šobrīd pieejama stāvvietās Rīgā, tai skaitā arī četrās "EuroPark" pazemes autostāvvietās kas aprīkotas ar barjersistēmu.
"Mobilly Automatic" ir stāvvietas apmaksas sistēma, kas laika uzskaiti par stāvvietas izmantošanu un apmaksu veic automātiski - iebraucot autostāvvietā, videokameras fiksē klienta automašīnas valsts reģistrācijas numuru, atver barjeru un sāk laika atskaiti. Pēc tam, klientam no stāvvietas izbraucot, kamera atkal nolasa automašīnas numuru, tiek aprēķināts stāvvietā pavadītais laiks un stāvvietas izmantošanas maksa, kas tiek ieturēta no klienta "Mobilly” konta. Lai izmantotu "Mobilly Automatic", jāpiereģistrējas pie vēlamās autostāvvietas "Mobilly" aplikācijā.
Ja klients nevēlas, lai apmaksa par stāvvietu notiktu automātiski, automātisko apmaksu jebkurā brīdī var atspējot "Mobilly” aplikācijā un norēķinus par stāvvietu veikt ierastā kārtībā, izmantojot stāvvietās esošos apmaksas automātus. Īpaši aktuāli tas ir klientiem, kuriem ir abonementi kādā no šīm stāvvietām - lai izvairītos no dubultas apmaksas.
"Mobilly Automatic" darbojas "EuroPark" stāvvietā "Jēkaba Arkāde" Zigfrīda Annas Meierovica bulvāri 8, tirdzniecības centrā "Galleria Riga" pazemes autostāvvietā Dzirnavu ielā 67, tirdzniecības centrā "Origo" pazemes autostāvvietā Stacijas laukumā 4 un pazemes autostāvvietā zem "Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel" Elizabetes ielā 55.
Stāvvietas, kurās pieejama automātiskā apmaksa, var atpazīt pēc īpašas zīmes, kas redzama gan pie iebraukšanas konkrētajā stāvvietā, gan "Mobilly" aplikācijā - stāvvietas burtu kods ir attēlots uz gaiši zaļa fona. Tāpat "Mobilly" aplikācijā pie šīm stāvvietām redzama norāde "Automatic".
SIA "Mobilly" dibināta 2003.gadā un tās pamatkapitāls ir 476 860 eiro, liecina "Firmas.lv" pieejamā informācija. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 961 191 eiro un peļņa 8032 eiro. "Mobilly" ir seši īpašnieki - 30,43% pieder Normundam Bergam, 26,85% - Jānim Bergam, 23,22% - Uldim Pabērzam, 10,49% - alternatīvo ieguldījumu fondam "ZGI-3", 5,37% - Ģirtam Slaviņam un 3,64% SIA "VVMV".
Savukārt SIA "EuroPark Latvia" dibināta 2001.gadā un tās pamatkapitāls ir 521 055 eiro. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 5,079 miljoni eiro, bet peļņa - 359 734 eiro. Uzņēmums pieder AS "Baltic Park".
"EuroPark" pazemes autostāvvietās Rīgā ieviesta automātiska apmaksas sistēma
LETA 04.12.2018
papildināta - PVD sācis administratīvā pārkāpuma lietu pret "Alūksnes putnu fermu"
LETA 11.02.2026
(Pievienots "Alūksnes putnu fermas" komentārs 5.-7. rindkopā.)
Rīga, 11. febr., LETA. Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) par konstatētajiem labturības prasību pārkāpumiem sācis administratīvā pārkāpuma lietu pret putnkopības un olu ražošanas uz
...
"Ingka Investments Latvia" pamatkapitāls palielināts par 629,003 miljoniem eiro
LETA 11.02.2026
Rīga, 11. febr., LETA. Mežsaimniecības kompānijas SIA "Ingka Investments Latvia" pamatkapitāls palielināts par 629,003 miljoniem eiro - līdz 772,929 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Līdz šim "Ingka Investments Latvia" pamatkapitāls b
...
Uz gadu ieceļ "Jelgavas komunālo pakalpojumu" valdes locekli un uzdod veikt auditu
LETA 11.02.2026
Rīga, 11. febr., LETA. Jelgavas pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumi" dalībnieku sapulcē uz gadu valdes locekļa amatā iecelts Andrejs Eihvalds, turklāt uzņēmumam uzdots veikt auditu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
E
...