Rīga, 4.jūl., LETA. Par 16,6% plānots paaugstināt siltuma tarifu Mālpilī, liecina publikācija oficiālajā izdevumā.
Pašvaldības SIA "Norma K" Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegusi siltumapgādes tarifa projektu, kas paredz pieaugumu no pašreizējiem 48,35 eiro par megavatstundu, līdz 56,36 eiro par megavatstundu.
Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 2018.gada 1. oktobri.
Spēkā esošā tarifa izmaiņas ir saistītas ar izmaksu pieaugumu izejmateriāla, elektroapgādes un darba algu sektorā.
Iepazīties ar tarifa projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par siltumapgādes tarifa projektu var SIA "Norma K" kancelejā Nākotnes ielā 1, Mālpilī.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, uzņēmums "Norma K" dibināts 1996.gadā. Tā pamatkapitāls ir 2 018 368 eiro. Uzņēmums 2017.gadā strādājis ar 809 678 eiro apgrozījumu un aptuveni 17 000 eiro zaudējumiem. Uzņēmums nodarbina 41 darbinieku.
Par gandrīz 17% plāno paaugstinām siltuma tarifu Mālpilī
LETA 04.07.2018
Darbu atstāj CSDD valde
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Darbu no šodienas atstāj Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valde, aģentūrai LETA apliecināja CSDD līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aivars Aksenoks.
Plašākus komentārus valde nesniedza.
Satiksmes ministrs Rihards Kozl
...
Vairumtirgotājs "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" veikalu attīstībā investē 15 miljonus eiro
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Vairumtirgotājs SIA "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" tirdzniecības centru attīstības projektos Rīgā investē 15 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Sanitex" norāda, ka Mazirbes ielā norit jauna "Promo Cash&Carry"
...
Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmuma "Pata" apgrozījums pērn samazinājies par 5,1%
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums SIA "Pata" pagājušajā gadā strādāja ar 223,79 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 12,3% - līdz 3,196 miljo
...